Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,084
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1109 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 78,700
  11-10-2019, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 01:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 219,183
  20-06-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,142
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Gomari nė greve urie!?

  Hapur nga Neteorm, 02-03-2021 08:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 49
  02-03-2021, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kush do grua shqiptare?

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 20:46
  gruaja, humor, parodi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 71
  01-03-2021, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gazetarja e vogėl interviston Edi Ramėn

  Hapur nga Albo, 28-02-2021 14:38
  edi rama, humor
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 86
  28-02-2021, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 04:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  facebook, humor
  • Pėrgjigje: 224
  • Lexime: 69,128
  14-01-2021, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Kėnga e re: Si zihen gratė nė Facebook?

  Hapur nga Albo, 16-01-2021 23:50
  facebook, humor
  •  
  •  
 6. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 59,794
  27-10-2019, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  Hapur nga Deni_Boy, 08-11-2011 16:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 17,731
  30-08-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 17:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 24,677
  11-06-2019, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Barcaleta nga miku_yt

  Hapur nga miku_yt, 13-10-2018 11:15
  barcaleta chatoshqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,487
  18-10-2018, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Barcalete: Mekatari dhe Djalli

  Hapur nga miku_yt, 05-10-2018 05:51
  barcaleta fetare, barcaleta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  05-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,096
  04-10-2018, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 13:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 51,824
  27-09-2018, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 13:41
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,020
  • Lexime: 148,287
  25-09-2018, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Wink Just want to say Hi.

  Hapur nga MorrisRemi, 02-11-2017 01:13
  , ,
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,840
  02-11-2017, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 09:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 29,271
  21-10-2017, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 03:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 39,563
  14-10-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,121
  14-10-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 04:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,150
  09-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,711
  05-10-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 15:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,326
  05-10-2017, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 11:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,360
  05-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 17:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 33,336
  06-05-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,982
  15-03-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 18:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,028
  28-12-2015, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,292
  12-09-2015, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 16:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 221,559
  02-09-2015, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,747
  25-07-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 04:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,110
  21-06-2015, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 22:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,913
  03-06-2015, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,392
  14-02-2015, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,613
  12-02-2015, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 17:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,315
  27-01-2015, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 18:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,259
  29-12-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 05:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 27,122
  29-09-2014, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 12:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,888
  15-09-2014, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 11:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,316
  10-08-2014, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 20:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,798
  08-08-2014, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,355
  19-06-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,931
  31-05-2014, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 17:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 237,868
  22-04-2014, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 20:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,796
  01-04-2014, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 00:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,034
  16-03-2014, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,281
  07-01-2014, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,803
  11-11-2013, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 37. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,434
  28-10-2013, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 22:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 25,534
  23-10-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 14:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 14,057
  16-09-2013, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 20:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 29,537
  13-09-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 14:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,302
  06-08-2013, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •