Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  96,203
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 996 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 77,509
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 31,305
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 88,864
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 194,397
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 376
  27-07-2022, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 13,015
  21-07-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Bie vlera e euros karshi dollarit amerikan

  Hapur nga Albo, 07-07-2022 08:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  07-07-2022, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. ndihmė financiare

  Hapur nga batti, 23-06-2022 16:22
  ndihmė financiare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 294
  23-06-2022, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,126
  27-04-2022, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,168
  12-03-2022, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,593
  12-03-2022, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 833
  01-02-2022, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  03-01-2022, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 742
  06-12-2021, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,546
  07-09-2021, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,734
  10-03-2021, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,099
  10-02-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cfarė mendimi keni, pėr Giveway online?

  Hapur nga Neteorm, 04-02-2021 10:12
  biznes online, giveway, instagram, marketing
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  04-02-2021, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,114
  03-02-2021, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. E-albania, portali i qeverise.

  Hapur nga Neteorm, 13-01-2021 05:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,526
  13-01-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,952
  23-06-2020, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 75,078
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,704
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 07:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,940
  09-10-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,739
  01-04-2019, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 49,905
  05-09-2018, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,878
  26-03-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,165
  26-03-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,122
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,441
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,243
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,718
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,227
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,026
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,871
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,110
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 19,026
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,487
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,067
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,298
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,712
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,657
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,896
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,156
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,214
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,535
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,374
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,405
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 65,190
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •