Close
Faqja 1 prej 22 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1062 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 36,092
  01-01-2023, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 101,789
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 106,500
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 250,668
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  20-05-2024, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,132
  29-04-2024, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,273
  07-04-2024, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse bankat qendrore po blejnė ar?

  Hapur nga Albo, 04-04-2024 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 849
  05-04-2024, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,155
  11-03-2024, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  09-03-2024, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,932
  27-02-2024, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 14:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 23,318
  05-02-2024, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 968
  19-12-2023, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si e paguan shqiptarėt borxhin publik?

  Hapur nga Albo, 15-12-2023 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,161
  15-12-2023, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  06-07-2023, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  24-06-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 729
  30-05-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 737
  23-05-2023, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 727
  07-05-2023, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,251
  25-01-2023, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 22 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •