Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 349,996
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 109,561
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 204,684
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 51,587
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 88,531
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,069
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,310
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,893
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,288
  12-09-2020, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 21:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 35,101
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,990
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,356
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,410
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,809
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,315
  03-01-2018, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,478
  06-10-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,604
  12-09-2017, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 10:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,296
  24-07-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 20:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 22,902
  15-02-2017, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,718
  04-02-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 19:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,889
  25-01-2017, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,591
  09-01-2017, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 15:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,088
  08-01-2017, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,803
  07-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,234
  03-12-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,235
  30-11-2016, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,713
  30-11-2016, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,034
  30-11-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,700
  30-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,660
  30-11-2016, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  30-11-2016, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,512
  12-10-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,572
  26-09-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 08:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,218
  18-06-2016, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,601
  15-06-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,989
  24-04-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,025
  11-04-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,766
  10-04-2016, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 04:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 55,758
  27-02-2016, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,662
  25-02-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,769
  23-02-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,763
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 19:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,819
  23-02-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,203
  26-01-2016, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,893
  19-09-2015, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,277
  10-09-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,128
  26-08-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,008
  06-06-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,464
  05-06-2015, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 08:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,738
  02-06-2015, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 19,535
  19-05-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,084
  10-04-2015, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 04:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,464
  20-03-2015, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,589
  24-02-2015, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,282
  13-12-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,753
  25-11-2014, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 14:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,062
  28-10-2014, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •