Close
Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 752 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,058
  • Lexime: 382,113
  30-11-2023, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 670
  • Lexime: 402,823
  10-09-2023, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 10:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 324
  • Lexime: 191,557
  23-10-2022, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 119,819
  21-03-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 136,546
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 239,325
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 71,782
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 311,059
  18-06-2012, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 23,601
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 143,301
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 14:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 219,471
  08-06-2011, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 16:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 642,945
  01-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 15:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 48,668
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 39,722
  17-10-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 12:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 292,089
  18-09-2009, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 18:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,855
  25-10-2008, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,906
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Celulari

  Hapur nga sirena_adria, 05-04-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 815
  30-09-2023, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  01-07-2023, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 538
  02-05-2023, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. 70 vjetori i zbulimit tė ADN-sė

  Hapur nga Albo, 28-04-2023 15:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 568
  28-04-2023, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 478
  27-04-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,298
  24-04-2023, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 390
  05-04-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,170
  27-03-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,710
  15-02-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  22-01-2023, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  18-01-2023, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 628
  16-01-2023, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 650
  15-12-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 845
  07-12-2022, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 716
  01-10-2022, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 3. iPhone 14 Pro dhe 14 Pro Max

  Hapur nga Neteorm, 18-09-2022 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 752
  18-09-2022, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,616
  02-01-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  11-07-2021, 22:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,677
  04-06-2021, 02:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,417
  30-04-2021, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nentoka e banuar

  Hapur nga Neteorm, 17-09-2017 10:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,597
  14-04-2021, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,321
  21-01-2021, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,044
  11-01-2021, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,396
  12-09-2020, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,661
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 52,406
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,195
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,930
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,749
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,645
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •