Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 07:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 353,707
  21-02-2020, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 01:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 111,803
  16-05-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 07:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 206,947
  26-08-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 52,970
  26-03-2013, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 90,476
  15-02-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,610
  15-03-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,792
  19-10-2006, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,350
  13-02-2006, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,448
  12-09-2020, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,603
  09-05-2020, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 35,941
  08-04-2020, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,262
  21-08-2019, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,665
  20-08-2019, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,600
  03-05-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,025
  14-03-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,533
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,776
  06-10-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,819
  12-09-2017, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 11:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,639
  24-07-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 21:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 23,510
  15-02-2017, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 17:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,957
  04-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 20:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,062
  25-01-2017, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,765
  09-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,316
  08-01-2017, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,024
  07-01-2017, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,477
  03-12-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,468
  30-11-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,918
  30-11-2016, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,245
  30-11-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,932
  30-11-2016, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,864
  30-11-2016, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,103
  30-11-2016, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,791
  12-10-2016, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,169
  26-09-2016, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 09:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,443
  18-06-2016, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,828
  15-06-2016, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,236
  24-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,252
  11-04-2016, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,118
  10-04-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 05:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 56,287
  27-02-2016, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,899
  25-02-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,071
  23-02-2016, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,009
  23-02-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 20:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,015
  23-02-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 18:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,368
  26-01-2016, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,137
  19-09-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,515
  10-09-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,364
  26-08-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,568
  06-06-2015, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,645
  05-06-2015, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,970
  02-06-2015, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 17:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 20,024
  19-05-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,320
  11-04-2015, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 05:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,755
  20-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,789
  24-02-2015, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,486
  13-12-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,964
  25-11-2014, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 15:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,377
  28-10-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •