Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 07:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 665
  • Lexime: 334,526
  19-10-2019, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 01:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 100,774
  16-05-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 07:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 195,333
  26-08-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 45,784
  26-03-2013, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 79,816
  15-02-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,998
  15-03-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,725
  19-10-2006, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,237
  13-02-2006, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,008
  21-08-2019, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,193
  20-08-2019, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 860
  03-05-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  14-03-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,711
  06-10-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,010
  12-09-2017, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 11:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,199
  24-07-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 21:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 21,348
  15-02-2017, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 17:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,963
  04-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 20:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,401
  25-01-2017, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,062
  09-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,382
  08-01-2017, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  07-01-2017, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,533
  03-12-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,580
  30-11-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  30-11-2016, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  30-11-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,005
  30-11-2016, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  30-11-2016, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  30-11-2016, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,795
  12-10-2016, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  26-09-2016, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 09:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,314
  18-06-2016, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,916
  15-06-2016, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  24-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  11-04-2016, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,810
  10-04-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 05:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 54,058
  27-02-2016, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,957
  25-02-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,063
  23-02-2016, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,089
  23-02-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 20:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,057
  23-02-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 18:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,720
  26-01-2016, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,201
  19-09-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,672
  10-09-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,528
  26-08-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,062
  06-06-2015, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,809
  05-06-2015, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,074
  02-06-2015, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 17:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,792
  19-05-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,485
  11-04-2015, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 05:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,820
  20-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,033
  24-02-2015, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,678
  13-12-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,143
  25-11-2014, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 15:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,013
  28-10-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 30,948
  22-10-2014, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  21-10-2014, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Fillesat e artit njerezor

  Hapur nga shigjeta, 08-10-2014 23:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,397
  08-10-2014, 23:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •