Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 07:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 336,678
  21-02-2020, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 01:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 101,957
  16-05-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 07:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 196,562
  26-08-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 46,535
  26-03-2013, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 80,935
  15-02-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,250
  15-03-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,906
  19-10-2006, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,417
  13-02-2006, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,223
  21-08-2019, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,317
  20-08-2019, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 904
  03-05-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  14-03-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,662
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,757
  06-10-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,054
  12-09-2017, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 11:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,313
  24-07-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 21:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 21,516
  15-02-2017, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 17:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,032
  04-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 20:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,438
  25-01-2017, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,110
  09-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,431
  08-01-2017, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,243
  07-01-2017, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,582
  03-12-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,627
  30-11-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  30-11-2016, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,479
  30-11-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,040
  30-11-2016, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,131
  30-11-2016, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,218
  30-11-2016, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,856
  12-10-2016, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,292
  26-09-2016, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 09:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,370
  18-06-2016, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,965
  15-06-2016, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,378
  24-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,489
  11-04-2016, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,902
  10-04-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 05:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 54,215
  27-02-2016, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,020
  25-02-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,113
  23-02-2016, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,132
  23-02-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 20:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,111
  23-02-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 18:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  26-01-2016, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,240
  19-09-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,705
  10-09-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,583
  26-08-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,110
  06-06-2015, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,855
  05-06-2015, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,142
  02-06-2015, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 17:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,994
  19-05-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  11-04-2015, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 05:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,873
  20-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,069
  24-02-2015, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,714
  13-12-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,175
  25-11-2014, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 15:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,123
  28-10-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 31,458
  22-10-2014, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,821
  21-10-2014, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Fillesat e artit njerezor

  Hapur nga shigjeta, 08-10-2014 23:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,435
  08-10-2014, 23:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •