Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,402
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 341,741
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 104,801
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 199,685
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,539
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 84,104
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,975
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,474
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,023
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,138
  22-05-2020, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 21:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 33,231
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,591
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,673
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,126
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,431
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,925
  03-01-2018, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,106
  06-10-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,281
  12-09-2017, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 10:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,655
  24-07-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 20:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 21,915
  15-02-2017, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,288
  04-02-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 19:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,640
  25-01-2017, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,284
  09-01-2017, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 15:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,692
  08-01-2017, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,491
  07-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,877
  03-12-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,847
  30-11-2016, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,358
  30-11-2016, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,690
  30-11-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,265
  30-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  30-11-2016, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,447
  30-11-2016, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,099
  12-10-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,923
  26-09-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 08:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,728
  18-06-2016, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,270
  15-06-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,667
  24-04-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,703
  11-04-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,181
  10-04-2016, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 04:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 54,744
  27-02-2016, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,262
  25-02-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,365
  23-02-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,387
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 19:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,431
  23-02-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,933
  26-01-2016, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,540
  19-09-2015, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,952
  10-09-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,800
  26-08-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,643
  06-06-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,083
  05-06-2015, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 08:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,376
  02-06-2015, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 18,385
  19-05-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,749
  10-04-2015, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 04:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,093
  20-03-2015, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,268
  24-02-2015, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,929
  13-12-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,396
  25-11-2014, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 14:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,530
  28-10-2014, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •