Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 07:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 354,138
  21-02-2020, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 01:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 112,116
  16-05-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 07:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 207,243
  26-08-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 53,183
  26-03-2013, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 90,762
  15-02-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,711
  15-03-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,875
  19-10-2006, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,426
  13-02-2006, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,626
  12-09-2020, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,670
  09-05-2020, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 36,099
  08-04-2020, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,339
  21-08-2019, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,748
  20-08-2019, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,633
  03-05-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,083
  14-03-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,593
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,825
  06-10-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,869
  12-09-2017, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 11:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,681
  24-07-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 21:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 23,626
  15-02-2017, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 17:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,007
  04-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 20:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,096
  25-01-2017, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,815
  09-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,367
  08-01-2017, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  07-01-2017, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,539
  03-12-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,519
  30-11-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,975
  30-11-2016, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,301
  30-11-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,989
  30-11-2016, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,915
  30-11-2016, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,153
  30-11-2016, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,850
  12-10-2016, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,215
  26-09-2016, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 09:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,504
  18-06-2016, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,879
  15-06-2016, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,287
  24-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,303
  11-04-2016, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,188
  10-04-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 05:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 56,356
  27-02-2016, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,959
  25-02-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,147
  23-02-2016, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,068
  23-02-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 20:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,059
  23-02-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 18:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,400
  26-01-2016, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,183
  19-09-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,570
  10-09-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,403
  26-08-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,622
  06-06-2015, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,697
  05-06-2015, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,016
  02-06-2015, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 17:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 20,106
  19-05-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,368
  11-04-2015, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 05:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,804
  20-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,833
  24-02-2015, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,534
  13-12-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,001
  25-11-2014, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 15:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,426
  28-10-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •