Close
Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 768 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,059
  • Lexime: 399,247
  01-04-2024, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 670
  • Lexime: 412,015
  10-09-2023, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 10:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 324
  • Lexime: 199,209
  23-10-2022, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 124,856
  21-03-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 141,906
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 245,864
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 75,367
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 316,962
  18-06-2012, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 24,695
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 149,753
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 14:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 225,899
  08-06-2011, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 16:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 1,045,265
  01-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 15:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 49,272
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 40,489
  17-10-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 12:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 294,893
  18-09-2009, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 18:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 24,050
  25-10-2008, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,152
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,116
  31-05-2024, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dokumentari: Nikola Tesla: I deklasifikuar

  Hapur nga Albo, 24-02-2024 22:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,796
  08-05-2024, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,750
  24-03-2024, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sot nuk ka lajme…

  Hapur nga Neteorm, 12-03-2024 16:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 225
  12-03-2024, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,032
  17-01-2024, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Celulari

  Hapur nga sirena_adria, 05-04-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,220
  30-09-2023, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  01-07-2023, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 688
  02-05-2023, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 70 vjetori i zbulimit tė ADN-sė

  Hapur nga Albo, 28-04-2023 15:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 812
  28-04-2023, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 605
  27-04-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,482
  24-04-2023, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  05-04-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,633
  27-03-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,932
  15-02-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  22-01-2023, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 548
  18-01-2023, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 839
  16-01-2023, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 795
  15-12-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,178
  07-12-2022, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  01-10-2022, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. iPhone 14 Pro dhe 14 Pro Max

  Hapur nga Neteorm, 18-09-2022 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 948
  18-09-2022, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •