Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,161
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 734 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 668
  • Lexime: 383,899
  07-12-2022, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 10:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 324
  • Lexime: 179,289
  23-10-2022, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,054
  • Lexime: 361,624
  24-03-2022, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 112,061
  21-03-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 128,488
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 229,974
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 66,300
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 288,997
  18-06-2012, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 21,936
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 132,834
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 14:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 209,846
  08-06-2011, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 16:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 103,944
  01-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 15:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 46,129
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 37,486
  17-10-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 12:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 273,094
  18-09-2009, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 18:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,311
  25-10-2008, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,391
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 237
  26-01-2023, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 147
  26-01-2023, 00:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 91
  22-01-2023, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 98
  18-01-2023, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 145
  16-01-2023, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 249
  15-12-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  07-12-2022, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  01-10-2022, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. iPhone 14 Pro dhe 14 Pro Max

  Hapur nga Neteorm, 18-09-2022 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 323
  18-09-2022, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,173
  02-01-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,069
  11-07-2021, 22:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,360
  04-06-2021, 02:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,110
  30-04-2021, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nentoka e banuar

  Hapur nga Neteorm, 17-09-2017 10:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,220
  14-04-2021, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,925
  21-01-2021, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,859
  12-01-2021, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,659
  11-01-2021, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,562
  12-09-2020, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,374
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 44,530
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,759
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,794
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,385
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,311
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,934
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,059
  06-10-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,047
  12-09-2017, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 11:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 23,472
  24-07-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 20:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 29,689
  15-02-2017, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Neteorm, 04-02-2017 17:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,417
  04-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Neteorm, 25-01-2017 20:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,777
  25-01-2017, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,935
  09-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2017 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,655
  08-01-2017, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,674
  03-12-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,735
  30-11-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,172
  30-11-2016, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,524
  30-11-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,908
  30-11-2016, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,252
  30-11-2016, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,036
  12-10-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,087
  26-09-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •