Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,402
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 344,388
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 106,156
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 201,009
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 49,387
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 85,341
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,268
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,687
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,248
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A mendoni se jemi qenie te modifikuara gjenetikisht?!

  Hapur nga gilberto, 14-12-2011 06:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,413
  25-04-2013, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vėrtetė tė jetė njeri?!

  Hapur nga Archon, 24-04-2013 05:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,423
  24-04-2013, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Udhetimi ne kohe merr pergjigje

  Hapur nga brooklyn2007, 26-07-2011 08:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 11,358
  22-04-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,282
  05-04-2013, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,566
  15-03-2013, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Asteroid, meteor, meteorit dhe meteoroid

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 22:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  13-03-2013, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,310
  12-03-2013, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njė asteroid mė 15 shkurt i afrohet Tokės

  Hapur nga EuroStar1, 09-02-2013 17:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,102
  24-02-2013, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,195
  31-01-2013, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  24-01-2013, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,960
  20-01-2013, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nėse goditet Hėna nga njė asteroid ?...

  Hapur nga 2043, 20-01-2013 06:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,007
  20-01-2013, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,576
  11-01-2013, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 2013 viti i qiellit dhe i astronomisė!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-01-2013 07:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,455
  08-01-2013, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,072
  27-12-2012, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Teoria e lojerave dhe impilkimet

  Hapur nga brandon, 22-12-2012 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,377
  23-12-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,979
  22-12-2012, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 2012 Pikepytje apo PikeĒuditese ?!

  Hapur nga Tipiku, 06-11-2012 09:53
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,876
  21-12-2012, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,578
  07-12-2012, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  01-12-2012, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  30-11-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,397
  16-11-2012, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,917
  16-11-2012, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Zbulimet mė tė mėdha tė 2012-s

  Hapur nga [Asteroid], 13-11-2012 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,283
  13-11-2012, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,073
  13-11-2012, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. CNN-ja sjell nje lajm Nga asteroidi NIBIRU

  Hapur nga Deni_Boy, 07-11-2012 13:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,914
  08-11-2012, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cilat efekte shkakton ne trup etja dhe uria ekstreme?

  Hapur nga Kryeplaku, 01-11-2012 19:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,913
  06-11-2012, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Zbulohet planeti me katėr diej

  Hapur nga Deni_Boy, 16-10-2012 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,293
  05-11-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,921
  05-11-2012, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,337
  02-11-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,959
  30-10-2012, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,249
  30-10-2012, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,192
  28-10-2012, 20:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,912
  24-10-2012, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  23-10-2012, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,234
  16-10-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. NASA zbret nė Mars sondėn Curiosity

  Hapur nga Fishtani1, 06-08-2012 02:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 10,029
  13-10-2012, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edgar Cayce

  Hapur nga ATMAN, 11-10-2012 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,004
  11-10-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. 21 Dhjetori 2012 ? Cfare mendoni?

  Hapur nga JuliusB, 13-08-2012 14:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 8,954
  11-10-2012, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,754
  08-10-2012, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Ja si plaket njeriu!

  Hapur nga gloreta, 09-03-2010 10:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,993
  08-10-2012, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cfare do te donit nga shkenca?

  Hapur nga Hyllien, 01-01-2004 15:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,589
  03-10-2012, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. 21 shtator 2012

  Hapur nga ATMAN, 21-09-2012 15:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,419
  03-10-2012, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sekreti prapa flluskave (Shampanja)

  Hapur nga ari32, 30-06-2002 02:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 11,165
  21-09-2012, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,740
  04-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,033
  01-09-2012, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sot, fenomeni i hėnės blu

  Hapur nga EuroStar1, 31-08-2012 10:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,011
  31-08-2012, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shkenca Noetike ...!!!

  Hapur nga JuliusB, 29-08-2012 06:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,881
  30-08-2012, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Niveli i inteligjencės shqiptare

  Hapur nga Syze, 23-08-2012 17:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  23-08-2012, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Jemi qenie jashtetokesore!

  Hapur nga G.D, 10-08-2011 05:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,909
  22-08-2012, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •