Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,402
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 341,627
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 104,719
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 199,601
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,491
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 84,033
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,961
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,460
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,008
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A mendoni se jemi qenie te modifikuara gjenetikisht?!

  Hapur nga gilberto, 14-12-2011 06:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,325
  25-04-2013, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vėrtetė tė jetė njeri?!

  Hapur nga Archon, 24-04-2013 05:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,401
  24-04-2013, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Udhetimi ne kohe merr pergjigje

  Hapur nga brooklyn2007, 26-07-2011 08:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 11,248
  22-04-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,264
  05-04-2013, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,551
  15-03-2013, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Asteroid, meteor, meteorit dhe meteoroid

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 22:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,128
  13-03-2013, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,288
  12-03-2013, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njė asteroid mė 15 shkurt i afrohet Tokės

  Hapur nga EuroStar1, 09-02-2013 17:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,019
  24-02-2013, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,161
  31-01-2013, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 806
  24-01-2013, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,909
  20-01-2013, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nėse goditet Hėna nga njė asteroid ?...

  Hapur nga 2043, 20-01-2013 06:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 988
  20-01-2013, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,544
  11-01-2013, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 2013 viti i qiellit dhe i astronomisė!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-01-2013 07:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,430
  08-01-2013, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,027
  27-12-2012, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Teoria e lojerave dhe impilkimet

  Hapur nga brandon, 22-12-2012 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,350
  23-12-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,935
  22-12-2012, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 2012 Pikepytje apo PikeĒuditese ?!

  Hapur nga Tipiku, 06-11-2012 09:53
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,832
  21-12-2012, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,554
  07-12-2012, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  01-12-2012, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  30-11-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,373
  16-11-2012, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,896
  16-11-2012, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Zbulimet mė tė mėdha tė 2012-s

  Hapur nga [Asteroid], 13-11-2012 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  13-11-2012, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,053
  13-11-2012, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. CNN-ja sjell nje lajm Nga asteroidi NIBIRU

  Hapur nga Deni_Boy, 07-11-2012 13:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,892
  08-11-2012, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cilat efekte shkakton ne trup etja dhe uria ekstreme?

  Hapur nga Kryeplaku, 01-11-2012 19:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,873
  06-11-2012, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Zbulohet planeti me katėr diej

  Hapur nga Deni_Boy, 16-10-2012 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,276
  05-11-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,904
  05-11-2012, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,279
  02-11-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,902
  30-10-2012, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,195
  30-10-2012, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,175
  28-10-2012, 20:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,880
  24-10-2012, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,030
  23-10-2012, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,194
  16-10-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. NASA zbret nė Mars sondėn Curiosity

  Hapur nga Fishtani1, 06-08-2012 02:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 9,974
  13-10-2012, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edgar Cayce

  Hapur nga ATMAN, 11-10-2012 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  11-10-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. 21 Dhjetori 2012 ? Cfare mendoni?

  Hapur nga JuliusB, 13-08-2012 14:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 8,907
  11-10-2012, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,728
  08-10-2012, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Ja si plaket njeriu!

  Hapur nga gloreta, 09-03-2010 10:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,941
  08-10-2012, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cfare do te donit nga shkenca?

  Hapur nga Hyllien, 01-01-2004 15:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,540
  03-10-2012, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. 21 shtator 2012

  Hapur nga ATMAN, 21-09-2012 15:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,402
  03-10-2012, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sekreti prapa flluskave (Shampanja)

  Hapur nga ari32, 30-06-2002 02:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 11,049
  21-09-2012, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,710
  04-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,014
  01-09-2012, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sot, fenomeni i hėnės blu

  Hapur nga EuroStar1, 31-08-2012 10:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 993
  31-08-2012, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shkenca Noetike ...!!!

  Hapur nga JuliusB, 29-08-2012 06:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,835
  30-08-2012, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Niveli i inteligjencės shqiptare

  Hapur nga Syze, 23-08-2012 17:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,149
  23-08-2012, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Jemi qenie jashtetokesore!

  Hapur nga G.D, 10-08-2011 05:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,826
  22-08-2012, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •