Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 338,544
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 102,960
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 197,614
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 47,169
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 81,954
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,446
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,072
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,586
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Fillesat e artit njerezor

  Hapur nga shigjeta, 08-10-2014 22:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  08-10-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,559
  08-10-2014, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kuriozitete te ndryshme.

  Hapur nga AlbaneZ, 15-12-2012 04:38
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 145,939
  04-10-2014, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,300
  30-09-2014, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,131
  26-09-2014, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,549
  01-09-2014, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sfida e gjeniut me ALS

  Hapur nga Vinjol, 28-08-2014 19:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,422
  29-08-2014, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Vrimat e zeza

  Hapur nga Vinjol, 09-08-2014 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,266
  10-08-2014, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,531
  09-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 926
  08-08-2014, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aspekte nga jeta e Anjshtajnit

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  08-08-2014, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,420
  11-06-2014, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,824
  10-06-2014, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,008
  30-05-2014, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs up Ideatorėt Shqipėtar me shpikjet e tyre !

  Hapur nga Wordless, 26-05-2014 16:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,481
  26-05-2014, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfare ka ndodhur me flamurin ne Hene?

  Hapur nga ILovePejaa, 21-04-2002 02:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,841
  11-05-2014, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lekuregjemboret

  Hapur nga SeliBaruti, 07-05-2014 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,033
  07-05-2014, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sfungjeret dhe celenteratet

  Hapur nga SeliBaruti, 06-05-2014 14:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,897
  06-05-2014, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Albert Anjshtanj VS Nikolla Tesla

  Hapur nga Milkway, 13-11-2008 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 48,926
  06-05-2014, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mister mbi qiejt e Londres

  Hapur nga brooklyn2007, 15-04-2014 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  15-04-2014, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dokumentari "Cosmos : A SpaceTime Odyssey"

  Hapur nga Fishtani1, 05-04-2014 20:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,998
  05-04-2014, 20:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,012
  03-04-2014, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ēfarė ėshtė kjo ?!!!

  Hapur nga Wordless, 18-03-2014 06:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,138
  18-03-2014, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A do te vdesim te gjithe nese... ?!

  Hapur nga The_Capital, 17-03-2014 04:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,564
  18-03-2014, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,642
  13-03-2014, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,137
  26-02-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,519
  23-02-2014, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. 40 vjet me pare njeriu shkeli Henen

  Hapur nga Explorer, 21-07-2009 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,060
  14-02-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,399
  26-01-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,662
  13-01-2014, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rastet e kontakteve tė UFO-ve nė Shqipėri

  Hapur nga Jessy, 09-01-2014 13:11
  ufo shqiperi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,246
  09-01-2014, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,985
  02-01-2014, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 995
  31-12-2013, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,637
  28-12-2013, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Qyteti Lundrues

  Hapur nga Darius, 28-11-2013 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,100
  29-11-2013, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,675
  05-11-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 976
  01-11-2013, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sot Eklipsi i Hėnės

  Hapur nga Archon, 18-10-2013 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,206
  18-10-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,315
  15-10-2013, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,395
  01-10-2013, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,195
  27-09-2013, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,778
  26-08-2013, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,711
  18-08-2013, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Transplanti i kokės

  Hapur nga kriskulli, 18-08-2013 07:00
  kėrkimi shkencor, mjekėsi, rinstinkt blog, transplanti i kokės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  18-08-2013, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  04-08-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Njė shqiptar zbulon kurėn kundėr SIDA-s

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 03:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,822
  28-07-2013, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,277
  19-07-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shkencėtarėt: Vdekja nuk ekziston…

  Hapur nga prishtina75, 07-04-2013 02:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,988
  05-07-2013, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A mendoni se jemi qenie te modifikuara gjenetikisht?!

  Hapur nga gilberto, 14-12-2011 06:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,251
  25-04-2013, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •