Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 495 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 62,838
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 101,514
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 236,326
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 634,236
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 63,418
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 117,093
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 80,399
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 59,980
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 109,626
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kuzhina e Fiorit

  Hapur nga Fiori, 15-03-2023 20:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 274
  22-03-2023, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Tė mirat e kafesė pėr shėndetin pėrtej kafeinės

  Hapur nga Albo, 29-01-2023 22:50
  kafeina, kafeja, semundje, shendeti
  •  
  •  
 3. Ēfarė note merr kuzhina shqiptare ?

  Hapur nga sirena_adria, 28-12-2022 16:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  28-12-2022, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 310
  21-12-2022, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,016
  05-12-2022, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ha patate tė zbukurohesh dhe dobėsohesh!

  Hapur nga Albo, 01-12-2022 16:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 287
  01-12-2022, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rregullat pėr mėngjesin e duhur...

  Hapur nga Xhuxhumaku, 30-09-2009 23:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,708
  27-10-2022, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 386
  07-08-2022, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dietat dhe shėndeti

  Hapur nga Fiori, 06-08-2002 23:41
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,155
  11-01-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Recete Delicioze

  Hapur nga benseven11, 03-06-2021 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,738
  03-06-2021, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kollbirek me patate recet TRADICIONALE

  Hapur nga netflix, 14-05-2021 09:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,816
  14-05-2021, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Hapur nga LAINA, 03-04-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 20,547
  02-05-2021, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tavė me peshk

  Hapur nga Albo, 16-04-2021 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,952
  16-04-2021, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 29-03-2021 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,949
  29-03-2021, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,522
  20-03-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,328
  11-03-2021, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kollbirek TRADICIONAL

  Hapur nga netflix, 03-02-2021 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,626
  03-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,148
  16-01-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,956
  05-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,327
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,433
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,417
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,362
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,970
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,873
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,908
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,037
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,710
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,496
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,898
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,547
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,796
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,580
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,297
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,637
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,701
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,338
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,722
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,351
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,644
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,920
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,369
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,266
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,653
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,508
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,475
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,402
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,043
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •