Close
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 475 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 42,083
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 71,551
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 198,207
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 594,413
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 45,655
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 84,544
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 61,941
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52,475
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 90,711
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Byrek me mish & Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 13-03-2016 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 861
  13-03-2016, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Recete akullore

  Hapur nga benseven11, 27-07-2015 16:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,231
  11-03-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Hapur nga sara500, 01-03-2016 16:28
  bugace, elbasan, gatime, nostalgji, pite
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,552
  02-03-2016, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėr ēfarė ju ka marrė malli?

  Hapur nga khena25, 21-01-2008 22:12
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 612
  • Lexime: 77,445
  07-01-2016, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gjerat mė tė ēuditshme qė kini ngrėnė

  Hapur nga the admiral, 25-01-2011 07:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 20,428
  12-11-2015, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  27-07-2015, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Bime domate lart, patate poshte.

  Hapur nga benseven11, 25-07-2015 20:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 992
  25-07-2015, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 917
  17-07-2015, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Po gatuaj...

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-12-2010 14:20
  64 Faqe
  1 2 3 ... 64
  • Pėrgjigje: 1,277
  • Lexime: 156,950
  13-06-2015, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 42,988
  13-03-2015, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Bukė me qiqra

  Hapur nga beni67, 24-02-2007 20:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 57,920
  02-03-2015, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pjata te Bukura...

  Hapur nga Etno3, 27-02-2015 15:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,793
  27-02-2015, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si pėrgatitet "Tiramisu"

  Hapur nga Elna Durrėsi, 21-11-2004 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 31,853
  26-02-2015, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cfarė dini tė gatuani ?!

  Hapur nga PaToSaRaK, 06-06-2009 18:35
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 25,320
  25-02-2015, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dietat dhe shėndeti

  Hapur nga Fiori, 06-08-2002 23:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,815
  25-02-2015, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,066
  17-02-2015, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A jini kafe-dashės?

  Hapur nga Brari, 09-10-2011 13:01
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 13,457
  25-01-2015, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lloje te ndryshme tavash me peshk

  Hapur nga no name, 30-08-2007 15:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 40,372
  28-12-2014, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Paēet

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 37,036
  15-12-2014, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēfarė uji pini?

  Hapur nga dardajan, 07-03-2006 17:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 29,508
  06-12-2014, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ēfarė birrė preferoni?

  Hapur nga ChuChu, 15-08-2002 12:27
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 25,012
  12-11-2014, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Gatuajme se bashku...

  Hapur nga shigjeta, 20-03-2011 13:54
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,320
  08-11-2014, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,208
  23-10-2014, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arti i prerjes sė ushqimeve

  Hapur nga stern, 26-01-2012 14:20
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,247
  05-10-2014, 00:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Question Lakror vs Byrek.

  Hapur nga mia@, 30-08-2014 15:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,254
  31-08-2014, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,271
  29-08-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,904
  26-08-2014, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Njė banane nė ditė, mban doktorin larg

  Hapur nga Xhuxhumaku, 12-08-2014 18:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,210
  12-08-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  08-08-2014, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,040
  30-07-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si te bejme turshi ?

  Hapur nga maratonomak, 22-10-2012 15:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 71,264
  26-07-2014, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. I vogel? ushqimet qė duhet tė hani

  Hapur nga Xhuxhumaku, 14-07-2014 20:21
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,695
  21-07-2014, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ēfarė nuk dimė pėr karrotėn

  Hapur nga Xhuxhumaku, 24-06-2014 09:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,509
  24-06-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,590
  29-04-2014, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,356
  25-04-2014, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,030
  24-04-2014, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  23-04-2014, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Hipertensioni, ja ushqimet qė e mposhtin

  Hapur nga Xhuxhumaku, 23-04-2014 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,245
  23-04-2014, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ēokollata

  Hapur nga Fiori, 02-08-2002 21:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 19,338
  20-04-2014, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  14-04-2014, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  14-04-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 924
  14-04-2014, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,065
  03-04-2014, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,524
  11-03-2014, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  09-03-2014, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,483
  12-02-2014, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Jufkat e Dibres

  Hapur nga MI CORAZON, 16-01-2014 22:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,449
  07-02-2014, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Spageti “Ka Muddika”

  Hapur nga vasil123456, 29-01-2014 04:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,424
  30-01-2014, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fileto barbuni me limon

  Hapur nga vasil123456, 30-01-2014 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  30-01-2014, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,312
  28-01-2014, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •