Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1386 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 202,075
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 614,075
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 55,585
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

  Hapur nga Akuamarini, 14-04-2024 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,761
  14-04-2024, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Aktoret e medhenj

  Hapur nga Kryeplaku, 17-06-2003 07:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 43,309
  27-03-2024, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,432
  25-03-2024, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,011
  09-03-2024, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 21,438
  03-03-2024, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,689
  23-02-2024, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,909
  23-02-2024, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 287
  • Lexime: 47,584
  23-02-2024, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Parrullat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,041
  17-02-2024, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Thumbs up Big Brother VIP Albania 3 LIVE 24/7

  Hapur nga Erona01, 13-01-2024 06:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,840
  16-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thumbs up Big Brother VIP Kosova 2 LIVE (24/7 LIVE)

  Hapur nga Erona01, 26-11-2023 01:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 27,091
  15-01-2024, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,141
  03-01-2024, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,640
  19-11-2023, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Edhe kėshtu, edhe ashtu"

  Hapur nga sirena_adria, 16-11-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 641
  18-11-2023, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dokumentaret tuaj te preferuar?

  Hapur nga fighterme, 19-08-2012 07:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,428
  11-11-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gazetarja shqiptaro-amerikane Lidia Curanaj

  Hapur nga Albo, 05-11-2023 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,158
  05-11-2023, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 14. Lėvizur: Big Brother Vip Kosova LIVE

  Hapur nga bigeysmalls, 03-11-2023 06:23
  bbvk, bigbrother vip kosova
  •  
  •  
 15. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,540
  28-10-2023, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,401
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,875
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,490
  04-09-2023, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,684
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,525
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,026
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 510
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,191
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 503
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,656
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,668
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,985
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 29,809
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 862
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 168,485
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,113
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 799
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 867
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,585
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 909
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,649
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 655
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 911
  03-01-2023, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •