Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1386 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 203,135
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 616,587
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 56,051
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 8,086
  11-05-2024, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Saimir Bajo

  Hapur nga Brari, 05-09-2002 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,304
  07-05-2024, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

  Hapur nga Akuamarini, 14-04-2024 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,182
  14-04-2024, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aktoret e medhenj

  Hapur nga Kryeplaku, 17-06-2003 07:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 43,749
  27-03-2024, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,482
  25-03-2024, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,139
  09-03-2024, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 21,649
  03-03-2024, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,764
  23-02-2024, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,083
  23-02-2024, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 287
  • Lexime: 48,141
  23-02-2024, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Parrullat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,085
  17-02-2024, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Big Brother VIP Albania 3 LIVE 24/7

  Hapur nga Erona01, 13-01-2024 06:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,061
  16-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Big Brother VIP Kosova 2 LIVE (24/7 LIVE)

  Hapur nga Erona01, 26-11-2023 01:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 27,269
  15-01-2024, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,163
  03-01-2024, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,688
  19-11-2023, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Edhe kėshtu, edhe ashtu"

  Hapur nga sirena_adria, 16-11-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 672
  18-11-2023, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dokumentaret tuaj te preferuar?

  Hapur nga fighterme, 19-08-2012 07:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,444
  11-11-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gazetarja shqiptaro-amerikane Lidia Curanaj

  Hapur nga Albo, 05-11-2023 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  05-11-2023, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 16. Lėvizur: Big Brother Vip Kosova LIVE

  Hapur nga bigeysmalls, 03-11-2023 06:23
  bbvk, bigbrother vip kosova
  •  
  •  
 17. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,556
  28-10-2023, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,427
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,927
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,717
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,936
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,064
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 527
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,372
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 515
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,689
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,731
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,022
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 29,991
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 906
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 169,028
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,185
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 902
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,616
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 922
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,694
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •