Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 912 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 546,422
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 09:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 161,688
  27-07-2015, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 11:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 39,622
  16-05-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,767
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 18:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,301
  25-11-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 18:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,296
  25-10-2020, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 19:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 749
  15-09-2020, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,702
  26-06-2020, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,541
  31-05-2020, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 11:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,486
  30-05-2020, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 22:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,160
  29-05-2020, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,486
  27-05-2020, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,874
  27-05-2020, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,897
  25-05-2020, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,810
  24-05-2020, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 12:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,552
  10-05-2020, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  07-05-2020, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 23:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  07-05-2020, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,184
  01-05-2020, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,483
  30-04-2020, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,863
  30-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 23:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,753
  30-04-2020, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 16:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,641
  30-04-2020, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 19:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,553
  30-04-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,741
  28-04-2020, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,890
  25-04-2020, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,347
  25-04-2020, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,094
  25-04-2020, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,087
  25-04-2020, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,841
  23-04-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,946
  23-04-2020, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,485
  22-04-2020, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 12:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  21-04-2020, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,574
  21-04-2020, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,473
  21-04-2020, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,410
  21-04-2020, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,027
  21-04-2020, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,081
  21-04-2020, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,193
  21-04-2020, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,095
  21-04-2020, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,616
  21-04-2020, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 29,908
  21-04-2020, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 21:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,844
  21-04-2020, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,157
  19-04-2020, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 13,232
  19-04-2020, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 24,825
  19-04-2020, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Melodi e panderprere

  Hapur nga pulti, 18-04-2020 13:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 829
  18-04-2020, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Enderr per nje Karrige

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,418
  18-04-2020, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,396
  18-04-2020, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 992
  05-04-2020, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 16:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,186
  25-03-2020, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,104
  04-03-2020, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  04-03-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •