Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  46,379
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1346 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 171,155
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 564,853
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 43,566
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,043
  15-07-2021, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 655
  14-07-2021, 22:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guljelm Radoja

  Hapur nga sirena_adria, 12-06-2021 14:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 499
  14-07-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,603
  11-06-2021, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,482
  11-06-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,832
  11-06-2021, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,341
  07-06-2021, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,225
  06-06-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,328
  05-06-2021, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 398
  05-06-2021, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,108
  • Lexime: 146,992
  04-06-2021, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 22,619
  01-06-2021, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,655
  01-06-2021, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,588
  19-05-2021, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gone with the Ghost

  Hapur nga Ad'Anderseni, 19-05-2021 09:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  19-05-2021, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,400
  18-05-2021, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 604
  16-05-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fantazma nė kabinėn time.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 16-05-2021 02:23
  kinematografia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  16-05-2021, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ndėrron jetė aktori Guljem Radoja

  Hapur nga Albo, 05-05-2021 12:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 730
  05-05-2021, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Motrat Zenelaj: Shtėpi filmike nė Hollivud

  Hapur nga fegi, 08-08-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,268
  04-05-2021, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question Cili ėshtė aktori juaj i preferuar ?

  Hapur nga Wordless, 24-07-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,055
  28-04-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 862
  19-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,507
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,656
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 813
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 8,791
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 635
  08-03-2021, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,497
  08-03-2021, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,799
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 34,432
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,430
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,988
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,983
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 37,531
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,337
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,970
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 31,567
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,120
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,208
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,509
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,417
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 15,351
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,148
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,390
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,679
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 7,258
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •