Close
Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2489 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 458
  • Postime: 3,268
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 534
  • Postime: 8,777
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 317
  • Postime: 2,930
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 510
  • Postime: 16,772
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 501
  • Postime: 6,192
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 34,526
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 28,002
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,239
  25-04-2024, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 299
  25-04-2024, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndėron jetė poeti Jorgo Papingji

  Hapur nga Albo, 22-03-2024 22:30
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,096
  22-03-2024, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qiriri, Shkrepesja, dhe Ashkla e vogel

  Hapur nga Ad'Anderseni, 19-03-2024 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,027
  19-03-2024, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shkruani pėr libra audio?

  Hapur nga Neteorm, 11-11-2023 11:49
  libra
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,304
  08-12-2023, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,342
  28-11-2023, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Panairi i librit Tirane 2023

  Hapur nga E.V., 21-11-2023 08:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  21-11-2023, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  24-10-2023, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Poezi dhe ese pėr dėshmorėt e lirisė

  Hapur nga Hotlani, 24-05-2014 15:03
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 116,168
  31-05-2023, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Poezi nga zemra!

  Hapur nga Poeti, 18-10-2003 09:51
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 534
  • Lexime: 113,128
  16-05-2023, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 571
  • Lexime: 95,031
  22-04-2023, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,395
  30-11-2022, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,432
  27-10-2022, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,556
  17-10-2022, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,479
  17-10-2022, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Libra Koha e Shegės nga Naim Flamuri

  Hapur nga Dulcigno, 17-10-2022 19:38
  naim flamuri
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  17-10-2022, 19:38 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Monologu i Prostitutės

  Hapur nga Ad'Anderseni, 01-09-2022 16:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,855
  01-09-2022, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Meri Lalaj

  Hapur nga Albo, 06-08-2022 00:54
  meri lalaj, pogradec, shkrimtare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,830
  06-08-2022, 00:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 16-06-2022 10:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,194
  16-06-2022, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 16-06-2022 10:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,154
  16-06-2022, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 15-06-2022 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,020
  15-06-2022, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 15-06-2022 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,049
  15-06-2022, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 14-06-2022 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,115
  14-06-2022, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 13-06-2022 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,201
  13-06-2022, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 12-06-2022 14:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,213
  12-06-2022, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 11-06-2022 19:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,006
  11-06-2022, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 11-06-2022 18:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,985
  11-06-2022, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 11-06-2022 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,004
  11-06-2022, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 10-06-2022 15:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,203
  10-06-2022, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 10-06-2022 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,079
  10-06-2022, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 10-06-2022 10:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 857
  10-06-2022, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 09-06-2022 17:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 977
  09-06-2022, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 07-06-2022 16:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,214
  07-06-2022, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mesele shqiptare

  Hapur nga Hajrush, 07-06-2022 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,587
  07-06-2022, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arben Duka

  Hapur nga beni07, 26-04-2007 12:22
  arben duka, arrestikardiak, ndahet nga jeta
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 15,249
  15-12-2021, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 753
  • Lexime: 204,961
  22-09-2021, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,796
  02-09-2021, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Koha...

  Hapur nga Mesnata, 19-11-2004 22:02
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 151,298
  20-08-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Syte e tu

  Hapur nga Kastori, 10-07-2021 09:38
  2021, letersi, poezi, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,196
  10-07-2021, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thrrimoshja e Vogėl

  Hapur nga Ad'Anderseni, 27-06-2021 07:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,529
  27-06-2021, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dy Macokėt

  Hapur nga Ad'Anderseni, 25-05-2021 02:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,408
  25-05-2021, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Liridashsi

  Hapur nga liridashsi, 07-01-2013 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 58,108
  08-04-2021, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Mbreti i tė marrėve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 10:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,814
  11-03-2021, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gjuetari i Shtojzovalleve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,650
  11-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kater mbreterit e Eres

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,431
  11-03-2021, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kater Fasulet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,589
  11-03-2021, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kupa e Kristalte

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,427
  11-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gjeneza e Sirenave

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,484
  11-03-2021, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Zogjtė dhe Macet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,639
  11-03-2021, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •