Close
Faqja 2 prej 49 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 519
  • Postime: 8,337
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,768

  Postimi i Fundit:

 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,214
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,880
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,754
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,309
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,579
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,122
  23-02-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 08:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,246
  24-12-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 23,057
  09-12-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,629
  11-11-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 07:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  06-11-2015, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,241
  20-10-2015, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cili eshte libri juaj i preferuar?

  Hapur nga CRO, 14-07-2014 11:51
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,028
  11-10-2015, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,458
  13-09-2015, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hymni Arvanitas

  Hapur nga Darius, 26-08-2015 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,310
  26-08-2015, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Poezi dashurie

  Hapur nga DI_ANA, 16-05-2007 09:03
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 45,531
  26-08-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa poezi te tjera

  Hapur nga armandovranari, 16-12-2002 03:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,282
  21-08-2015, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Njė minierė nė qiell

  Hapur nga h75, 22-07-2015 02:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,235
  22-07-2015, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,127
  20-07-2015, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pse tė desha aq shumė?

  Hapur nga e panjohura, 10-04-2007 08:40
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 842
  • Lexime: 101,297
  14-07-2015, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. UNE dhe TI

  Hapur nga ladiladi, 14-07-2015 04:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,200
  14-07-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Top Romanet Shqiptare

  Hapur nga Popo une, 05-07-2015 19:46
  top romanet shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,057
  05-07-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pallati X

  Hapur nga Besim_B, 12-11-2002 13:13
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 527
  • Lexime: 67,205
  30-06-2015, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mehmet Kraja , romani " Selvite e Tivarit "

  Hapur nga fatlumf, 26-06-2015 06:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,015
  26-06-2015, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Romani im i ri, "Facebook - koobecaF".

  Hapur nga mondishall, 15-05-2012 01:24
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,349
  03-06-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krijimet e mia

  Hapur nga Bahri., 23-02-2013 09:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 16,096
  15-05-2015, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. ju lutem m ndihmoni

  Hapur nga atsok, 29-03-2015 09:04
  ese
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,113
  29-03-2015, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. kush me ndihmon me nj ese ju lutem

  Hapur nga atsok, 26-03-2015 15:23
  ese
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,023
  26-03-2015, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fragmente nė kėto momente...

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 11:57
  fragmente, mendime interesante
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,888
  28-02-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,090
  08-02-2015, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dedikuar ty qė s'do t'i lexosh kurrė...

  Hapur nga Teddy, 24-01-2006 21:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,946
  27-01-2015, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nje liste librash (romane)

  Hapur nga symela, 07-01-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,198
  27-01-2015, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ah,moj IPERI e dashur.

  Hapur nga ladiladi, 08-12-2014 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,138
  08-12-2014, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 26. krenar qe jam SHqiptar

  Hapur nga ladiladi, 29-11-2014 10:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,130
  29-11-2014, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mengjeset ne kafe Rostand - Ismail Kadare

  Hapur nga semiku, 18-11-2014 19:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,091
  18-11-2014, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Prevezani Abedin Pasha Dino

  Hapur nga abica, 10-11-2014 19:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  10-11-2014, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aj llav letėrsi!

  Hapur nga Elian70, 24-08-2014 14:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,224
  18-10-2014, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bipolar

  Hapur nga Lit, 24-05-2004 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,426
  24-09-2014, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Misioni Sekret - Muharrem Blakaj

  Hapur nga The Helper, 22-09-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,297
  22-09-2014, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dy Mondėt e mi

  Hapur nga mondishall, 26-07-2013 03:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,644
  13-09-2014, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Kulla dykateshe - Kim Mehmeti

  Hapur nga The Helper, 10-09-2014 16:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,655
  10-09-2014, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,780
  02-09-2014, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Mos e thinjni mallin......!

  Hapur nga riza2008, 04-01-2011 12:57
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 537
  • Lexime: 51,641
  28-08-2014, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Zėrat e ējerrė

  Hapur nga riza2008, 28-12-2009 12:37
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 582
  • Lexime: 57,590
  28-08-2014, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Nuk i trėmbem natės

  Hapur nga riza2008, 28-05-2008 16:56
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 664
  • Lexime: 72,276
  28-08-2014, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Nė udhėt e dhimbjes jetoj

  Hapur nga riza2008, 18-01-2009 07:10
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 307
  • Lexime: 41,700
  28-08-2014, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ma thoni njė fjalė..

  Hapur nga riza2008, 02-07-2008 10:26
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 438
  • Lexime: 53,038
  28-08-2014, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. "Tė krihem nė sytė e tu"

  Hapur nga riza2008, 25-07-2009 06:40
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 651
  • Lexime: 59,749
  28-08-2014, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 40. koha e maskarenjve ka ardhur ne Hallvani

  Hapur nga Agim Doēi, 24-08-2014 17:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  24-08-2014, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,362
  21-08-2014, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,005
  21-08-2014, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,363
  19-08-2014, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 49 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •