Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  16,466
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 706 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 27,123
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 20,113
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,973
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,943
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 23,025
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 35,544
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 16,064
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 70,730
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 20,184
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,978
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,900
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,843
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,243
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 156
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,171
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,826
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,253
  27-03-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,558
  26-03-2021, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,620
  22-03-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 19,029
  20-03-2021, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,445
  17-03-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,880
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,363
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,920
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,093
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,623
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,995
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,312
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 857
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,356
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,232
  04-05-2020, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,984
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Neteorm, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,136
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,364
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,645
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,844
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,728
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,768
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,914
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 267,806
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Neteorm, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,133
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 9,078
  27-10-2018, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 24,724
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,988
  06-07-2018, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,041
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,969
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,517
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,419
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,593
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,632
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,378
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,086
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,145
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,289
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 29. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,606
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,518
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,928
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 33,241
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,936
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •