Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,525
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,301
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,332
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 34,062
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,486
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,342
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 68,202
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,521
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,602
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,525
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,336
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,381
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,525
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 15,315
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arti nė Kosovė dhe Shqiperi .

  Hapur nga 'Zarathustra, 30-01-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,526
  31-01-2009, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Koleksioni im...

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-08-2004 21:35
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 21,946
  08-04-2008, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Smile disa punime me photoshop

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 11:04
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,739
  07-01-2006, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vizatime me programin 'paint'

  Hapur nga -BATO-, 18-05-2010 18:59
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 141,167
  16-10-2012, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,152
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,613
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arrow Abdilbari Banush Zenuni: Imagjinata dhe shpresa

  Hapur nga Abdilbari, 24-02-2006 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,469
  13-04-2007, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,942
  21-11-2012, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,065
  19-08-2013, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,386
  23-08-2013, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,668
  19-08-2013, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,700
  26-08-2013, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  29-09-2013, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,663
  09-11-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,559
  13-12-2013, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,881
  13-02-2014, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,839
  16-02-2014, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,114
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,308
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Disa designe te punuara nga une !!

  Hapur nga Adhurim-Rexha, 19-03-2009 02:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,611
  19-03-2009, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A ka nevojė Shqipėria pėr monumente?

  Hapur nga adidu, 02-06-2007 07:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,065
  25-06-2007, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pikturat e Julian Sules

  Hapur nga Afer-dita, 05-06-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  05-06-2007, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Skulpturat E Destan Gashit

  Hapur nga Agim Metbala, 05-11-2009 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 9,035
  10-12-2009, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pikturat e mia

  Hapur nga Akili-A, 13-03-2007 09:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,774
  26-04-2007, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,078
  23-03-2013, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,334
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,399
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Disa nga punimet e mia tė artit

  Hapur nga AlametCuni, 10-06-2003 12:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,630
  18-06-2005, 01:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pikturat e Brarit nė "Paint"

  Hapur nga ALBA, 29-10-2003 13:36
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 29,689
  10-10-2011, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Piktura tė ndryshme nga Llemadeo Dukagjini

  Hapur nga ALBA, 26-03-2004 16:54
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 14,181
  12-06-2004, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  Hapur nga AlbaneZ, 23-03-2013 16:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,427
  24-03-2013, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,196
  01-04-2007, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,304
  20-06-2011, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Post Tirana Kulturore

  Hapur nga Albmaster, 25-11-2008 09:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 925
  25-11-2008, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. 10 piktorė shqiptarė, ekspozitė nė Athinė

  Hapur nga Albo, 22-06-2006 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,304
  22-06-2006, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,624
  25-08-2006, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 831
  21-05-2007, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pianistja Nora Ēashku

  Hapur nga Albo, 10-11-2010 23:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,824
  10-11-2010, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bebeka Alla tashmė firma e TOB-it

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 15:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,724
  26-06-2012, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,069
  01-06-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Flet skenografi dhe piktori Pano Kondo

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,093
  13-02-2012, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,535
  26-02-2012, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Piktori Edmond Tullumani

  Hapur nga Albo, 18-06-2012 17:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,005
  18-06-2012, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,021
  16-09-2012, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lėvizur: Aktori Sulejman Dibra

  Hapur nga Albo, 19-09-2012 21:14
  •  
  •  
 31. Isa Alibali

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,257
  30-12-2012, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Piktori Njazi Rukaj

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  11-01-2013, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Piktori Vangjel Ndrio

  Hapur nga Albo, 07-02-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  07-02-2013, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,570
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •