Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  95,030
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 708 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 140
  • Postime: 1,059
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 32,378
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 24,428
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 41,469
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 27,427
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 26,279
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 99,613
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,880
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 78,309
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 28,490
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 28,938
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 20,852
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,073
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,470
  26-06-2022, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Omer Kaleshi

  Hapur nga Fiori, 05-07-2003 10:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,036
  18-04-2022, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,392
  15-04-2022, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 213
  11-04-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,546
  19-03-2022, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ilir Kerni

  Hapur nga shigjeta, 15-12-2009 01:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,266
  12-01-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kledi Kadiu

  Hapur nga [Perla], 14-03-2009 16:38
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,760
  08-01-2022, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Shaqiri

  Hapur nga shigjeta, 08-12-2003 04:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,561
  20-10-2021, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,394
  05-10-2021, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 484
  04-10-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,689
  27-09-2021, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eno Peēi

  Hapur nga Fiori, 21-12-2004 12:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,073
  12-09-2021, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,947
  26-08-2021, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,966
  17-08-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kiēo Londo themelon Teatrin Shėtitės

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,428
  16-08-2021, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,436
  14-08-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,676
  10-08-2021, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,377
  17-06-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,707
  15-06-2021, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,356
  15-05-2021, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,669
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,257
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,230
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,102
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,418
  27-03-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,818
  26-03-2021, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,135
  22-03-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,350
  20-03-2021, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,523
  17-03-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,558
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 32,014
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,029
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,756
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,210
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,108
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,683
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,394
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,330
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,316
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Neteorm, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,341
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,959
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,505
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,682
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,528
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,582
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,043
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 284,046
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Neteorm, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,306
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 32,703
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •