Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,289
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,569
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,487
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,275
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,302
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,302
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 34,028
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,458
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 68,128
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,495
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,353
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,316
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,506
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,038
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,727
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,580
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,109
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,963
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,865
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,600
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,738
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,143
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,505
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,592
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,772
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,239
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,286
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,750
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 53,512
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,506
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,754
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,506
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,613
  30-06-2014, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,549
  29-05-2014, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,495
  29-05-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,632
  20-05-2014, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  19-05-2014, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Hervin Ēuli, drejtor i Teatrit Kombėtar

  Hapur nga shigjeta, 19-01-2014 18:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,765
  06-03-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,260
  16-02-2014, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,836
  16-02-2014, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,880
  13-02-2014, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Piktori Ali Miruku

  Hapur nga Kallmeti, 12-02-2014 16:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,577
  13-02-2014, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Hapur nga qendros, 06-02-2014 10:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,494
  10-02-2014, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  24-01-2014, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Piktori Aleksandėr Dragoti

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,303
  24-01-2014, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Drejtori i Cirkut Kombėtar, Kujtim Dumi

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 01:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  24-01-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,918
  24-01-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  22-01-2014, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Violonēelistja Klara Bregu

  Hapur nga Albo, 22-01-2014 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,390
  22-01-2014, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Gjelosh Gjokaj

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 27-07-2003 03:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,820
  16-01-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 23. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  19-12-2013, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nikolin Gurakuqi

  Hapur nga StormAngel, 20-03-2005 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,980
  14-12-2013, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. “Artisti i Popullit”, Demir Hyskja

  Hapur nga Archon, 27-03-2013 16:05
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,648
  14-12-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  13-12-2013, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,477
  06-12-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kitaristi dhe kantautori Franc Koruni

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,166
  06-12-2013, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Regjisori dhe dramaturgu Gjon Stefa

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 18:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,182
  06-12-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,697
  04-12-2013, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,730
  03-12-2013, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 17:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 36,320
  02-12-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Piktori Gjergj Meta

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,611
  20-11-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  20-11-2013, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •