Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 343 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 20:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 127,317
  24-05-2020, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 07:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 61,101
  21-01-2020, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 12:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 120,731
  03-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 08:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 29,817
  10-07-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 22:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,468
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 104,304
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 18-04-2006 00:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,591
  24-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 63,164
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 10:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,160
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,362
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,722
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 08:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 11:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,313
  28-04-2007, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Trupi dhe shpirti

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 15-02-2008 16:12
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,432
  21-08-2019, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Islamizmi pedofil

  Hapur nga proscriptor, 25-08-2010 02:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,874
  21-08-2019, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs down Incest ne librat fetar , Bibel dhe Kuran

  Hapur nga EuroStar1, 20-09-2010 07:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 10,010
  21-08-2019, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēfarė ėshtė feja?

  Hapur nga Albo, 03-03-2004 22:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 12,897
  11-08-2019, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,532
  11-08-2019, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ju lutem, mos mė thėrrisni Hebre!

  Hapur nga Scion, 04-10-2011 14:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 8,934
  03-06-2019, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Allahu, zoti pagan i Hėnės i fiseve arabe

  Hapur nga GL_Branch, 08-01-2009 05:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 24,405
  13-03-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Po "zotin" vetė dini gjė kush e krijoi?

  Hapur nga ALBA, 14-02-2003 09:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 19,122
  13-03-2019, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Klubi i ateistėve

  Hapur nga drague, 05-11-2009 04:56
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 247
  • Lexime: 34,226
  13-03-2019, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 05:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 8,826
  13-03-2019, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,903
  17-04-2018, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 21:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,959
  09-01-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Lazo, 10-08-2017 17:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,954
  19-12-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 8,664
  06-11-2017, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 90,951
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,733
  03-10-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Qenia e Universit

  Hapur nga Lazo, 07-09-2017 10:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,740
  03-10-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 11:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,937
  18-06-2017, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,680
  31-05-2017, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,948
  10-03-2017, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 14:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 46,343
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,813
  15-01-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,331
  14-10-2016, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 13:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 19,405
  14-10-2016, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 03:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,647
  14-10-2016, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 19:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,815
  14-10-2016, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 27,764
  14-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 12:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,094
  20-09-2016, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,680
  08-08-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 12:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,482
  08-08-2016, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,186
  11-03-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 04:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,988
  11-03-2016, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 02:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,814
  20-02-2016, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,940
  19-02-2016, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 02:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,469
  14-02-2016, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,861
  14-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 15:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,151
  26-10-2015, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 15,799
  21-10-2015, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 11,058
  18-10-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 33. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 03:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 15,849
  18-10-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 08:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,335
  03-10-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 23:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 9,431
  03-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,470
  03-10-2015, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 04:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,853
  03-10-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 05:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 51,146
  03-10-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 09:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,969
  03-10-2015, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 15:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 24,461
  14-09-2015, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,229
  14-09-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 08:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 15,538
  14-09-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,912
  31-08-2015, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •