Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 446 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 18:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 33,222
  25-12-2021, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 17:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 89,912
  17-08-2014, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 16:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 39,215
  17-08-2014, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 16:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,446
  30-11-2012, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 15:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 32,041
  11-10-2012, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 15:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 22,153
  06-10-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 22:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,428
  15-04-2012, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 14:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 37,933
  17-02-2011, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 12:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,280
  12-12-2010, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 13:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,721
  13-04-2010, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 16:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,378
  23-12-2009, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 14:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 19,708
  02-09-2009, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 15:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 82,003
  14-07-2009, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 15:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 56,508
  13-02-2009, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. I verberi i Jerikose.

  Hapur nga deshmuesi, 20-03-2005 18:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,997
  06-01-2024, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,948
  30-12-2023, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,256
  22-04-2023, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sherimi ne Emer te Jezusit (Jahshuah)

  Hapur nga nekalvikamberi, 03-12-2019 13:52
  jezui, sherim, sheronjes
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,344
  03-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tre modele tė krishterė

  Hapur nga i krishteri, 24-08-2019 18:27
  besimi, feja, krishti, ligji, perėndia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,967
  24-08-2019, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 19:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 32,103
  29-10-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 10,438
  18-07-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,544
  11-03-2016, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 11:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,220
  05-06-2015, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 13:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,363
  23-03-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,416
  19-01-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,471
  16-01-2015, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,151
  14-01-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 18:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 32,246
  05-01-2015, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 07:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,485
  29-12-2014, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 20:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,188
  28-12-2014, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,162
  26-12-2014, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 16:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 22,834
  16-12-2014, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 10,227
  11-12-2014, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 14:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 24,759
  11-11-2014, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,139
  05-08-2014, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,065
  24-03-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,203
  02-02-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,695
  24-11-2013, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,639
  14-10-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 16,505
  16-09-2013, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 13-08-2013 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,463
  21-08-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 17:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,215
  24-03-2013, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,282
  18-03-2013, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 08:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 26,962
  08-03-2013, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,965
  01-03-2013, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,602
  25-02-2013, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,482
  14-01-2013, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,275
  11-01-2013, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 19:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,595
  04-01-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 17:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 14,460
  02-01-2013, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,533
  03-08-2012, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 19:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,823
  16-07-2012, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 05:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 32,013
  24-06-2012, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 04:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,330
  22-06-2012, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 07:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 18,809
  06-06-2012, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,966
  28-05-2012, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 11:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,440
  25-02-2012, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 19:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 52,965
  10-02-2012, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,726
  06-02-2012, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 12:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,587
  02-02-2012, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,597
  02-02-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,130
  30-01-2012, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 12:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,337
  23-01-2012, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,112
  23-01-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •