Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4624 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 204,151
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 43,991
  11-03-2020, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 175,287
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 125,509
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 70,308
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 79,749
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 676
  17-06-2024, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,325
  24-04-2024, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Trendi i rrezikshem nder xhamia

  Hapur nga Eagle Eye., 23-04-2024 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  23-04-2024, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,925
  10-04-2024, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,037
  11-03-2024, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ka apo nuk ka islamofobi nė Kosovė?

  Hapur nga nafi, 14-01-2024 09:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,731
  06-02-2024, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 47,306
  12-08-2023, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zanafilla, Nusja e Kainit

  Hapur nga Energjia, 18-01-2023 13:18
  zanafilla
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  18-01-2023, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Muhamedi a.s nė Bibėl

  Hapur nga altin55, 21-05-2004 04:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 23,168
  18-01-2023, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,323
  22-10-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 729
  13-10-2022, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  08-07-2022, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,038
  28-05-2022, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kendimi i Kur'anit edhe per te vdekurit (argumentet)

  Hapur nga rapsod, 03-05-2005 14:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 34,267
  21-03-2022, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,160
  01-03-2022, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Elvis Naci

  Hapur nga Neteorm, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 25,495
  23-02-2022, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njė ish besimtar i krishterė.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 13-03-2021 06:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,872
  13-03-2021, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 112,488
  06-02-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Urtėsi nga selefi

  Hapur nga IslamInfo, 19-02-2012 10:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 12,163
  24-01-2021, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ajete té zgjedhura nga Kurani

  Hapur nga prizrenasi_30, 13-01-2021 16:06
  ajete, islam., kuran, kurani
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,534
  14-01-2021, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ziqer

  Hapur nga dervishi, 12-06-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,770
  28-12-2020, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,705
  18-12-2020, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,367
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 112,515
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 70,124
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 18. ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 93,183
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,105
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,814
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,445
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,883
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,445
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,234
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 47,288
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,968
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 121,981
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 54,757
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,447
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,071
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,304
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,697
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,517
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,013
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 31. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,787
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,325
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,019
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,232
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,416
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •