Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4618 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 186,295
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 166,507
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 117,493
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 64,125
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 39,357
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 73,054
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Zanafilla, Nusja e Kainit

  Hapur nga Energjia, 18-01-2023 13:18
  zanafilla
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  18-01-2023, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muhamedi a.s nė Bibėl

  Hapur nga altin55, 21-05-2004 04:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 20,539
  18-01-2023, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  22-10-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  13-10-2022, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  08-07-2022, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,518
  28-05-2022, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kendimi i Kur'anit edhe per te vdekurit (argumentet)

  Hapur nga rapsod, 03-05-2005 14:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 31,360
  21-03-2022, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 795
  01-03-2022, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Elvis Naci

  Hapur nga Neteorm, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 23,609
  23-02-2022, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Njė ish besimtar i krishterė.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 13-03-2021 06:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,066
  13-03-2021, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 108,390
  06-02-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Urtėsi nga selefi

  Hapur nga IslamInfo, 19-02-2012 10:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 9,658
  24-01-2021, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ajete té zgjedhura nga Kurani

  Hapur nga prizrenasi_30, 13-01-2021 16:06
  ajete, islam., kuran, kurani
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,082
  14-01-2021, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ziqer

  Hapur nga dervishi, 12-06-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,084
  28-12-2020, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,980
  18-12-2020, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,764
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 105,969
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 67,172
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 87,929
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,851
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,371
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,883
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,118
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,954
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,482
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 45,114
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,426
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 115,398
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 51,554
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,919
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,620
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,877
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,140
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,069
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,597
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,375
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,816
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,036
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,779
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 26,143
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,827
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 32,109
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,696
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,884
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 34. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,815
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,570
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,365
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •