Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  1,051
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 258
  • Lexime: 150,639
  24-10-2020, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 78,079
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 146,804
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 108,016
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 57,547
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,126
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,743
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 66,082
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ajete té zgjedhura nga Kurani

  Hapur nga prizrenasi_30, 13-01-2021 16:06
  ajete, islam., kuran, kurani
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 167
  14-01-2021, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ziqer

  Hapur nga dervishi, 12-06-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,345
  28-12-2020, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,067
  18-12-2020, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,394
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 93,422
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,014
  09-07-2020, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,617
  03-05-2020, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 58,963
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,478
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,514
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,807
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,057
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,321
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 39,454
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,313
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 104,387
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 45,470
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 16. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,924
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,711
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,074
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,908
  18-12-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,596
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,034
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 21. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,576
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,006
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,604
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,886
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 22,319
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,778
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 24,025
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,705
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,524
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,935
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,144
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,101
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 10,210
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 65,673
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,826
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,027
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,930
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,469
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,246
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,461
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,056
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,388
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •