Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,045
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,774
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,306
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,655
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,169
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,898
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,214
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,480
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,312
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  07-02-2005, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,443
  25-02-2005, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Gog dhe Magog

  Hapur nga >_Ilirian_>, 05-10-2010 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 839
  05-10-2010, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Lindi dielli, drita e Islamit" !

  Hapur nga >_Ilirian_>, 19-09-2010 08:25
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,171
  02-10-2010, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,452
  09-10-2010, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,526
  25-10-2010, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 907
  29-10-2010, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Ligjėrata nga Irfan Salihu !

  Hapur nga >_Ilirian_>, 29-10-2010 19:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,095
  07-11-2010, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,231
  13-11-2010, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Muslimanėt nga Kosova tė mos i votojnė kėto parti

  Hapur nga >_Ilirian_>, 21-11-2010 09:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 8,120
  09-12-2010, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,570
  11-01-2011, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,039
  31-01-2011, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,648
  28-01-2011, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 1 banorė ndėr 4, do tė jetė musliman nė vitin 2030

  Hapur nga >_Ilirian_>, 27-01-2011 07:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,130
  08-02-2011, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs up Shqipėria, njė shekull nė shėrbim tė Islamit,

  Hapur nga >_Ilirian_>, 19-02-2011 06:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,754
  03-03-2011, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gazetaria Islame(MUSLIMAN ZGJOHU)

  Hapur nga (AHMEDI), 21-12-2003 17:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,462
  04-12-2004, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Martesa

  Hapur nga -Edu, 21-05-2005 19:59
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,081
  29-06-2005, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njoftim: Ka vdekur hoxha Jakup Sllupqani

  Hapur nga -Edu, 09-01-2006 02:00
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 14,156
  09-07-2006, 04:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. E verteta rreth shi’ave

  Hapur nga .IQ, 06-10-2010 15:03
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,573
  16-10-2010, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetje???

  Hapur nga .IQ, 21-02-2010 10:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,073
  22-02-2010, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Film i shkurter grek, por shume domethenes.

  Hapur nga .IQ, 23-04-2010 12:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,451
  25-04-2010, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mrekullit e Kur'anit. Web faqe.

  Hapur nga .IQ, 02-06-2010 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  02-06-2010, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 100 Vecori Te Muhammedit, Alejhi's Selam

  Hapur nga @0o0@, 19-11-2012 00:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,349
  19-11-2012, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arrow Mjeshtėria E Allahut Nė Ngjyra

  Hapur nga a1rber, 25-06-2009 08:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,263
  06-07-2009, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. informata...

  Hapur nga AAde, 22-02-2007 10:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 996
  22-02-2007, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kujt i takojn fitrat

  Hapur nga aadili, 27-01-2007 13:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,512
  11-09-2007, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  30-12-2009, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Takvimi 2010

  Hapur nga aadili, 02-01-2010 11:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,314
  07-03-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 20:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,744
  10-03-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ja kush e vrau Kenedin

  Hapur nga Abdulrrahmani, 07-11-2009 18:17
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,646
  09-11-2009, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  13-07-2010, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mrekullit e all-llahut xh.sh.

  Hapur nga abdulselam, 25-02-2003 20:12
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,304
  29-04-2006, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 966
  17-11-2011, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 990
  24-04-2010, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,651
  12-07-2012, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mesime rreth Teuhidit

  Hapur nga AbdurRahman10, 24-01-2013 13:54
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,455
  02-02-2013, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Detyra e pare ? Mohimi i tagutit.

  Hapur nga abdurrahman12, 24-09-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 652
  24-09-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kuptimi i fjales se Teuhidit

  Hapur nga abdurrahman12, 01-10-2014 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 637
  01-10-2014, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kuptimi i ibadetit-adhurimit

  Hapur nga abdurrahman12, 16-10-2014 15:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 733
  16-10-2014, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Miqesia dhe Armiqesia

  Hapur nga abdurrahman12, 17-01-2015 02:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,018
  17-01-2015, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kufri (mosbesimi)

  Hapur nga abdurrahman12, 04-04-2015 08:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,671
  11-09-2015, 22:34 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Fjalėt e Dijetarėve nuk janė bazė

  Hapur nga abdurrahman12, 06-02-2015 08:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,080
  06-02-2015, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Imani (besimi)

  Hapur nga abdurrahman12, 04-04-2015 13:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 924
  04-04-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Njė ēėshtje e rėndėsishme.

  Hapur nga abdurrahman12, 21-03-2015 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,173
  21-03-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Udhėheqėsit dhe gjykatat e kufrit dhe shirkut.

  Hapur nga abdurrahman12, 09-07-2015 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 9,275
  29-09-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Gjykatat e kufrit dhe shirkut

  Hapur nga abdurrahman12, 21-08-2015 03:52
  •  
  •  
 33. Anuluesit e Islamit

  Hapur nga abdurrahman12, 06-07-2015 15:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,563
  10-08-2015, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •