Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4617 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 183,180
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 164,097
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 116,839
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 63,653
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 38,964
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 72,611
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Zanafilla, Nusja e Kainit

  Hapur nga Energjia, 18-01-2023 13:18
  zanafilla
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  18-01-2023, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muhamedi a.s nė Bibėl

  Hapur nga altin55, 21-05-2004 04:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 20,160
  18-01-2023, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  22-10-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  13-10-2022, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  08-07-2022, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,414
  28-05-2022, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kendimi i Kur'anit edhe per te vdekurit (argumentet)

  Hapur nga rapsod, 03-05-2005 14:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 30,810
  21-03-2022, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  01-03-2022, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Elvis Naci

  Hapur nga Neteorm, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 22,207
  23-02-2022, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Njė ish besimtar i krishterė.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 13-03-2021 06:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,895
  13-03-2021, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 107,735
  06-02-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Urtėsi nga selefi

  Hapur nga IslamInfo, 19-02-2012 10:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 9,317
  24-01-2021, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ajete té zgjedhura nga Kurani

  Hapur nga prizrenasi_30, 13-01-2021 16:06
  ajete, islam., kuran, kurani
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,958
  14-01-2021, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ziqer

  Hapur nga dervishi, 12-06-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,962
  28-12-2020, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,719
  18-12-2020, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,680
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 105,082
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 66,377
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 87,402
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,659
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,285
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,805
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,008
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,865
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,371
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 44,767
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,324
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 114,493
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 51,157
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,836
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,542
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,807
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,019
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,997
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,527
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,305
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,728
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,874
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,705
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 25,837
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,729
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 31,308
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,602
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,744
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 34. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,728
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,399
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,277
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 14,973
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •