Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,171
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2080 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 462
  • Lexime: 268,586
  28-10-2022, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 50,929
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 56,423
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 375,351
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 96,165
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 113,192
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cila ėshtė ėndrra shqiptare?

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 177
  29-11-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse quhem shqiptar?

  Hapur nga Albo, 02-11-2022 01:52
  arberia, origjina, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 387
  26-11-2022, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sazan Guri tregon e fundit

  Hapur nga Akuamarini, 04-11-2022 08:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  04-11-2022, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,782
  17-10-2022, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,203
  15-10-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,306
  06-10-2022, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,421
  16-09-2022, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 317
  22-08-2022, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. nenshtetesia e Shqiperis?

  Hapur nga bluetone, 04-06-2022 17:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  04-06-2022, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,003
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,144
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,452
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 671
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,764
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 857
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 14,753
  30-08-2021, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,790
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,409
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,728
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,666
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,290
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,919
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,112
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 34,049
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 44,375
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,531
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,339
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,457
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 15,885
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 72,365
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 16. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 38,528
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 39,154
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,384
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,657
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,533
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,960
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,986
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,136
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 16,483
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 16,551
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqiperia sot

  Hapur nga Neteorm, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,560
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,405
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,410
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,231
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 169,608
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,966
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •