Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2091 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 464
  • Lexime: 283,990
  17-06-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 55,691
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 60,149
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 405,091
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 104,244
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 118,741
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,014
  30-09-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  29-09-2023, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  27-09-2023, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,306
  25-09-2023, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  23-09-2023, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,898
  06-09-2023, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,392
  15-08-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė dhėna mbi trevat e Kosovės

  Hapur nga SHKOZA, 21-12-2009 13:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,915
  26-06-2023, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. virtual phone

  Hapur nga lllusionnzk, 19-06-2023 07:36
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 642
  19-06-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  03-05-2023, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 791
  09-04-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 730
  03-04-2023, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Adem Demaci shpallet Hero i Kosoves

  Hapur nga Disa, 26-11-2010 11:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 13,981
  12-01-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  06-01-2023, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 16,241
  29-12-2022, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sazan Guri tregon e fundit

  Hapur nga Akuamarini, 04-11-2022 08:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  27-12-2022, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cila ėshtė ėndrra shqiptare?

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 769
  29-11-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pse quhem shqiptar?

  Hapur nga Albo, 02-11-2022 01:52
  arberia, origjina, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 796
  26-11-2022, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,150
  17-10-2022, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,472
  16-09-2022, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 635
  22-08-2022, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. nenshtetesia e Shqiperis?

  Hapur nga bluetone, 04-06-2022 17:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 921
  04-06-2022, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,658
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,440
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,792
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 979
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,070
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,138
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,779
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,976
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,937
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,735
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,259
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,421
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 38,030
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 47,097
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,041
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,780
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,465
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,762
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 75,048
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 40,499
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 41,632
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •