Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2422 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,380
  16-07-2023, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,591
  28-05-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,151
  08-05-2023, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,426
  20-04-2023, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 458
  10-12-2023, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,942
  04-12-2023, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 669
  01-12-2023, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,969
  24-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,078
  18-11-2023, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 352
  08-11-2023, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Skandali I Kontrollit Masiv Te Internetit

  Hapur nga Darius, 10-06-2013 11:31
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 23,070
  06-11-2023, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 307
  04-11-2023, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 674
  04-11-2023, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,453
  20-10-2023, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,118
  19-10-2023, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  18-10-2023, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dokumentari: Kush e sundon Amerikėn?

  Hapur nga Albo, 18-10-2023 23:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  18-10-2023, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,762
  13-09-2023, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,714
  02-09-2023, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 548
  26-08-2023, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Izraeli nė prag tė njė lufte civile

  Hapur nga Albo, 27-03-2023 11:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 880
  02-08-2023, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 327
  02-08-2023, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 811
  15-07-2023, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •