Close
Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2465 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 21,689
  01-02-2024, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,474
  16-07-2023, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,130
  08-05-2023, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 11,368
  20-04-2023, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 108
  20-05-2024, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  19-05-2024, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,341
  11-05-2024, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,199
  02-05-2024, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,154
  25-04-2024, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,113
  04-04-2024, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,458
  01-04-2024, 02:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,348
  26-03-2024, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,484
  17-03-2024, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,398
  09-03-2024, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,569
  18-01-2024, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ja se si Amerika shkatėrroi gazsjellėsin rus Nord Stream

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 16:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,753
  08-01-2024, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,469
  28-12-2023, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •