Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  96,203
Faqja 1 prej 44 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2187 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,007
  27-04-2022, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Krimet e Rusise ne Ukraine.

  Hapur nga King Bardhyl, 06-04-2022 01:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 487
  13-08-2022, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 114
  10-08-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 74
  08-08-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  08-08-2022, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 68
  07-08-2022, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 81
  07-08-2022, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 65
  07-08-2022, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 100
  06-08-2022, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 201
  07-07-2022, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 578
  28-06-2022, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,253
  28-06-2022, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Si t’i luteni njė Zoti qė nuk i besoni?

  Hapur nga Neteorm, 22-05-2022 13:15
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 285
  07-05-2022, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 325
  03-05-2022, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 237
  03-05-2022, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 418
  27-04-2022, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 3,645
  23-04-2022, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 253
  03-04-2022, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 735
  28-03-2022, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 427
  24-03-2022, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  23-03-2022, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 352
  21-03-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 732
  21-03-2022, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 347
  18-03-2022, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Putin rifillon luften e klasave ?

  Hapur nga Shaboni, 17-03-2022 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  17-03-2022, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  16-03-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  16-03-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 402
  15-03-2022, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 44 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •