Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2088 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 117,414
  11-11-2020, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 44,276
  10-06-2020, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 66,881
  21-06-2019, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 161,001
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 142,496
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,136
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 623
  30-09-2020, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,905
  10-06-2020, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,623
  24-05-2020, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Lazo, 08-01-2020 06:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,009
  08-01-2020, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,479
  21-12-2019, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,236
  15-12-2019, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,064
  11-12-2019, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,258
  17-11-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,446
  14-10-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,405
  15-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,061
  28-03-2019, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,030
  06-02-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,334
  14-08-2018, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 12:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,323
  13-08-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,196
  25-07-2018, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,253
  28-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,989
  17-04-2018, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,825
  17-04-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,603
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 12,270
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,525
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,523
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,066
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,322
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,111
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,892
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,784
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,887
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,076
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,723
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,737
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,836
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 16,971
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,892
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,530
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,192
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,101
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,834
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,421
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,427
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,623
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,060
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,146
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,080
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,130
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 117,254
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,071
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,459
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,567
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •