Close
Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4005 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 245,658
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 51,596
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 121,215
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 132,168
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 246,357
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  14-07-2024, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,938
  09-07-2024, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,908
  27-05-2024, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 346
  26-05-2024, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 29,030
  16-05-2024, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,533
  10-05-2024, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 404
  08-05-2024, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 627
  30-04-2024, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,381
  24-04-2024, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,506
  26-03-2024, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  21-03-2024, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  28-02-2024, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 832
  14-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 716
  06-01-2024, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 653
  03-01-2024, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 742
  08-12-2023, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Heqje lirie vs Kufizim lirie

  Hapur nga zeus, 05-11-2023 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,225
  07-11-2023, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,334
  08-09-2023, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,182
  31-08-2023, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  01-08-2023, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 730
  01-08-2023, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 717
  21-07-2023, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  10-07-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga vijnė turistėt nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 06-07-2023 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 680
  07-07-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,034
  07-06-2023, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 53,980
  24-05-2023, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 877
  23-05-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 651
  13-05-2023, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lumi Vjosa shpallet Park Kombėtar

  Hapur nga Albo, 16-03-2023 00:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 922
  02-05-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr tė kaluarėn e Kosovės

  Hapur nga pirro2020, 30-03-2023 03:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,028
  30-03-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  14-03-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •