Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,920
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3943 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 211,967
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,427
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 102,752
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 113,832
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 217,560
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  22-09-2022, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 123
  22-09-2022, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  20-09-2022, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  16-09-2022, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 1. TURIZMI - Shqipėria nė sytė e vizitorėve

  Hapur nga sirena_adria, 19-03-2018 09:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,369
  01-09-2022, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  22-08-2022, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Turizėm i pėrgjakur!

  Hapur nga Neteorm, 08-08-2022 08:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 502
  16-08-2022, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Peticioni pėr plazhet.

  Hapur nga Neteorm, 08-07-2022 00:55
  nisma thurje, peticion, plazhe publike
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 409
  15-07-2022, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,405
  28-05-2022, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 26,188
  02-05-2022, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  01-04-2022, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,431
  23-03-2022, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,187
  01-03-2022, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 15,214
  19-02-2022, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 525
  24-01-2022, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 444
  20-01-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Turizmi 2022, njė hap drejt normalitetit

  Hapur nga Neteorm, 17-01-2022 11:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  17-01-2022, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 370
  12-01-2022, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 320
  12-01-2022, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 944
  07-01-2022, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  06-01-2022, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  Hapur nga Neteorm, 15-12-2021 17:23
  kronike, vrasje
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 805
  21-12-2021, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  09-12-2021, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,225
  13-09-2021, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 13,393
  03-07-2021, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,024
  02-07-2021, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 874
  02-07-2021, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,033
  23-06-2021, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,583
  31-05-2021, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,244
  03-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,076
  12-04-2021, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,342
  05-04-2021, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  05-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ju lutem mos e shisni votėn!

  Hapur nga Neteorm, 05-04-2021 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,382
  05-04-2021, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arrow Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 18:26
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 81,901
  28-02-2021, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sa i pasur ėshtė Edi Rama?

  Hapur nga Albo, 27-02-2021 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  27-02-2021, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,042
  27-02-2021, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,295
  04-02-2021, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia qe perseritet prej dekadash

  Hapur nga Shaboni, 21-01-2021 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  21-01-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,577
  20-01-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cili ėshtė morali i jetės suaj?

  Hapur nga Albo, 17-01-2021 12:30
  morali
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,494
  18-01-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •