Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3888 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 23,975
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 74,021
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 85,636
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 162,531
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 173,467
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 702
  01-04-2020, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 6,500
  21-03-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 333
  16-03-2020, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 4,011
  07-03-2020, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 226
  04-03-2020, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,160
  17-02-2020, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 316
  30-01-2020, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 138
  18-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  24-12-2019, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 04:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 300
  23-12-2019, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  22-12-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  19-12-2019, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 06:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  18-12-2019, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 17,438
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 14:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 678
  15-10-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,035
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  28-09-2019, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  28-09-2019, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,046
  20-06-2019, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 730
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 869
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,394
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 534
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 635
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 879
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 4,101
  14-03-2019, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,997
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 642
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 18,674
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,755
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,025
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,161
  27-10-2018, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,116
  27-10-2018, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  25-10-2018, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  19-10-2018, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,017
  15-10-2018, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 808
  12-10-2018, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 25,032
  22-09-2018, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 922
  21-09-2018, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 17,554
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 01:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,152
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,716
  02-08-2018, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 21:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,006
  03-07-2018, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •