Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  95,937
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3936 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 215,574
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 112,637
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 101,465
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 39,717
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 208,547
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Reforma Ushtarake

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,047
  23-04-2002, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,768
  24-04-2002, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Zgjidhja e krizes shqiptare

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,148
  25-04-2002, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. lufta kunder krimit prioritet i Kosoves

  Hapur nga tear-drops, 26-04-2002 05:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,703
  26-04-2002, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pro - Kunder "Miqve te Shqiperise"

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,064
  26-04-2002, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Doreheqja Tek Ne dhe Leksioni Frang

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,803
  27-04-2002, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shkolla 8 vjecare.

  Hapur nga Brari, 26-04-2002 05:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,484
  28-04-2002, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pensionet ne SHBA

  Hapur nga Estella, 28-04-2002 21:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,375
  29-04-2002, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shembuj tipike te kultures shqiptare

  Hapur nga elb77, 29-04-2002 05:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,679
  29-04-2002, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ramiz Ali (leshai)

  Hapur nga Eni, 30-04-2002 06:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,900
  30-04-2002, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. signor Antonio

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 03:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,770
  03-05-2002, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kush po i Mban Frenat e Shqiperise ne Dore ?

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,355
  04-05-2002, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  04-05-2002, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Mafia e Trojeve

  Hapur nga Brari, 05-05-2002 06:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,066
  06-05-2002, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Brezi i te pambaruarve apo qeverite e te rinjve

  Hapur nga Redi, 24-04-2002 16:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,245
  07-05-2002, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Angjelina dhe injoranca

  Hapur nga Brari, 08-05-2002 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,935
  08-05-2002, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Berisha nje i papergjegjshem?

  Hapur nga Anton, 03-05-2002 05:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,622
  11-05-2002, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,487
  13-05-2002, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A e dinit?

  Hapur nga Anton, 12-05-2002 05:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,470
  15-05-2002, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dy Armata "kombėtare" Shqiptare!

  Hapur nga kosovar, 16-05-2002 01:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,466
  16-05-2002, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. unpf

  Hapur nga katana, 16-05-2002 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,798
  16-05-2002, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Trafiku i PROSTITUCIONIT

  Hapur nga Eni, 16-05-2002 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,592
  16-05-2002, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ne Cilin Vit Eshte Shqiperia

  Hapur nga alumni, 17-05-2002 12:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,386
  17-05-2002, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Vrasje makaber ne Ibe.

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 16-05-2002 02:15
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,658
  17-05-2002, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Qef o Qef Qe ben Dervishi.

  Hapur nga Brari, 18-05-2002 04:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,619
  18-05-2002, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pafundesia aka Pafytyresia e Partive

  Hapur nga alumni, 05-05-2002 11:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,740
  21-05-2002, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mario Bova

  Hapur nga trinity, 25-05-2002 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,640
  25-05-2002, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,604
  27-05-2002, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Zgjedhje, ska rrug tjeter.

  Hapur nga Brari, 11-05-2002 04:57
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,044
  28-05-2002, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. administrator pergjigje

  Hapur nga sn0m, 29-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,251
  29-05-2002, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Rendi dhe krimi

  Hapur nga Brari, 27-04-2002 10:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,038
  31-05-2002, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Interviste e rradhes e Kadarese per "Korrieri"

  Hapur nga Eni, 03-06-2002 11:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,146
  03-06-2002, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Drejtuar te gjitha institucioneve shqiptare

  Hapur nga Anton, 07-05-2002 03:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,101
  05-06-2002, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Nato+Rusia,a eshte ne favorin tone?

  Hapur nga trinity, 29-05-2002 15:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,654
  05-06-2002, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. 12 Qershori Dita E Ēlirimit Tė Kosovės

  Hapur nga illiriani, 12-06-2002 22:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,670
  14-06-2002, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. kam nevoje per ndihmen tuaj

  Hapur nga elb77, 10-06-2002 17:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,916
  15-06-2002, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ambasada Shqiptare ne USA

  Hapur nga Klejdi, 07-06-2002 13:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,068
  16-06-2002, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 34. DEMO-Kristianet

  Hapur nga Brari, 16-06-2002 06:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,169
  17-06-2002, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Dilaveri

  Hapur nga Brari, 17-06-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  17-06-2002, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Angry Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Albo, 27-04-2002 12:37
  2 Faqe
  1 2
  antidroga
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 11,804
  19-06-2002, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Konsensus tjeter per ligjin e zgjedhjeve?

  Hapur nga Redi, 25-06-2002 11:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,252
  25-06-2002, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Petrit Kalakula

  Hapur nga Brari, 18-06-2002 04:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,625
  26-06-2002, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,116
  27-06-2002, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Prostitucioni,plage e shoqerise shqiptare.

  Hapur nga bursa33, 10-05-2002 14:02
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,123
  29-06-2002, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 40. A Do Te Kete Qeveri Teknike

  Hapur nga alumni, 29-06-2002 18:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,491
  01-07-2002, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Tė paēliruar, nga ēfarė?

  Hapur nga Anton, 02-07-2002 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,239
  02-07-2002, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Leter e Hapur Kryeministrit Majko

  Hapur nga Anton, 02-07-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,255
  03-07-2002, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,562
  04-07-2002, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  05-07-2002, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shpenzimet e deputeteve shqiptare

  Hapur nga Brari, 06-07-2002 06:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,264
  06-07-2002, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •