Close
Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3992 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 235,314
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 49,115
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 116,931
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 128,215
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 239,753
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  02-03-2024, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  28-02-2024, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,714
  23-02-2024, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 622
  14-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,698
  25-01-2024, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 598
  06-01-2024, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  03-01-2024, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  08-12-2023, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Heqje lirie vs Kufizim lirie

  Hapur nga zeus, 05-11-2023 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,063
  07-11-2023, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,846
  30-10-2023, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,199
  08-09-2023, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,863
  31-08-2023, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  01-08-2023, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 596
  01-08-2023, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 604
  21-07-2023, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 581
  10-07-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga vijnė turistėt nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 06-07-2023 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 562
  07-07-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 921
  07-06-2023, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 52,413
  24-05-2023, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 734
  23-05-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  13-05-2023, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lumi Vjosa shpallet Park Kombėtar

  Hapur nga Albo, 16-03-2023 00:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 797
  02-05-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr tė kaluarėn e Kosovės

  Hapur nga pirro2020, 30-03-2023 03:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  30-03-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 699
  14-03-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 593
  14-03-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rruga e vdekjes mes maleve shqiptare

  Hapur nga Akuamarini, 24-02-2023 08:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 622
  24-02-2023, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nuk kemi c'te presim me!

  Hapur nga Neteorm, 21-01-2023 18:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,055
  19-02-2023, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 754
  05-02-2023, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 860
  02-01-2023, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Brezi ynė parazitar

  Hapur nga Albo, 15-12-2022 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 987
  15-12-2022, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  08-12-2022, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 1 milionė shqiptarė emigrantė

  Hapur nga Dito, 04-06-2012 08:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,529
  04-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  28-11-2022, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  26-11-2022, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pse po arratisen shqiptarėt?

  Hapur nga Neteorm, 07-11-2022 16:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,110
  26-11-2022, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,918
  19-11-2022, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •