Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,874
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3944 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 113,698
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 102,581
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,339
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 217,317
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 211,736
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kush eshte Ilir Meta.

  Hapur nga ☆Angie☆, 05-07-2009 08:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 10,950
  19-10-2009, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: A mund tė shmangej katastrofa e kaskadės sė Drinit?

  Hapur nga ☆Angie☆, 09-01-2010 10:52
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 35,653
  01-03-2010, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Akademia e Shkencave dhe heshtja ndaj sfidave te kohes

  Hapur nga &Mitrovicalia&, 18-06-2009 16:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 18,396
  18-06-2009, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: “Vetėvendosje” kurrė nuk do tė zhgėnjej !

  Hapur nga >_Ilirian_>, 21-10-2010 02:40
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,051
  20-08-2010, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,812
  12-02-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,730
  17-06-2011, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 916
  28-04-2011, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Partite politike te reflektojne.

  Hapur nga 2043, 27-01-2011 15:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  27-01-2011, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cfare ndodh nese Berisha jep doreheqjen si kryeminister?

  Hapur nga 2043, 14-02-2011 15:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 5,154
  08-03-2011, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A po pranon Gjermania emigrante ekonomike?

  Hapur nga 2043, 06-01-2015 01:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,192
  06-01-2015, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,342
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Vrima

  Hapur nga 2043, 22-12-2015 04:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,276
  25-12-2015, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,098
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 891
  17-11-2009, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. “RTSH-ja si mu duk”

  Hapur nga abica, 25-10-2013 09:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,089
  25-10-2013, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,054
  30-06-2008, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 829
  31-10-2007, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,338
  17-11-2007, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,218
  08-06-2009, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,582
  04-06-2009, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A jane te sigurta Bankat Shqiptare

  Hapur nga Adavid, 04-06-2011 18:25
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 19,771
  15-07-2012, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A eshte Shqiperia gati per te hyre ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga addam, 13-07-2003 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,981
  12-12-2011, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Top Chanel kundėr politikės!

  Hapur nga adriatik likaj, 08-03-2009 10:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,139
  27-03-2009, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,948
  23-11-2008, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,574
  12-03-2004, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  09-03-2004, 22:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vrasja e Abedin Rexha, "Sandokani" i UCK-se

  Hapur nga agiimi, 12-03-2004 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,559
  09-04-2004, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mafia Mediatike Shqiptare

  Hapur nga Agim Doēi, 21-10-2002 09:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,995
  30-09-2007, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. BiLBiLAT DHE PRANGAT!…

  Hapur nga Agim Doēi, 03-03-2006 04:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,147
  21-03-2006, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mediat dhe "banda" e gazetarėve.

  Hapur nga Agim Doēi, 18-10-2006 06:21
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,576
  06-12-2006, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kadare ne shtypin tonė

  Hapur nga Agim Doēi, 11-06-2008 11:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 3,916
  24-06-2008, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,278
  10-05-2011, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Situata ne Kosove

  Hapur nga Agron Jozef Mje, 07-03-2004 18:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,821
  28-04-2004, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,246
  25-03-2004, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Islamizimi te shqiptarėt

  Hapur nga Agron Jozef Mje, 31-03-2004 05:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,890
  31-03-2004, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 10,003
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Hajduti i shtetit akuzon popullin per puc shteti.

  Hapur nga AJSBERG, 09-02-2011 08:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 4,285
  16-02-2011, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Te gjesh nje pune ne Shqiperi

  Hapur nga AJSBERG, 09-03-2011 13:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,818
  15-03-2011, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kriza energjitike apo kriza parlamentare

  Hapur nga ajzberg, 08-01-2007 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 4,904
  10-02-2007, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Televizionet shqiptare

  Hapur nga ajzberg, 08-01-2007 15:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,331
  31-01-2007, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nje krahasim ........

  Hapur nga ajzberg, 04-05-2008 17:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,287
  09-05-2008, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Keq perdorimi i heshtjes

  Hapur nga ajzberg, 03-02-2011 12:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,464
  18-02-2011, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,881
  25-01-2013, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Afshi pėr censurim

  Hapur nga Akili-A, 13-12-2012 22:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  13-12-2012, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fjala e plote e ambasadorit arvizu

  Hapur nga Akili-A, 15-12-2012 11:04
  shba
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  15-12-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lėvizur: Shqiptarėt dhe nacional-europianizmi

  Hapur nga Akili-A, 19-12-2012 14:18
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 954
  24-01-2013, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,020
  29-04-2013, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Edhe unė e vrava gruan time

  Hapur nga Akili-A, 06-08-2013 07:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,328
  08-08-2013, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •