Close
Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4004 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 242,883
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 51,085
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 120,164
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 131,279
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 244,205
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,919
  14-06-2024, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,120
  27-05-2024, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 221
  26-05-2024, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 28,705
  16-05-2024, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,492
  10-05-2024, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  08-05-2024, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 579
  30-04-2024, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,329
  24-04-2024, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,478
  26-03-2024, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  21-03-2024, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  28-02-2024, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 791
  14-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  06-01-2024, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  03-01-2024, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  08-12-2023, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Heqje lirie vs Kufizim lirie

  Hapur nga zeus, 05-11-2023 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,187
  07-11-2023, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,301
  08-09-2023, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,066
  31-08-2023, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  01-08-2023, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 696
  01-08-2023, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  21-07-2023, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 653
  10-07-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga vijnė turistėt nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 06-07-2023 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 645
  07-07-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,003
  07-06-2023, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 53,304
  24-05-2023, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 809
  23-05-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  13-05-2023, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lumi Vjosa shpallet Park Kombėtar

  Hapur nga Albo, 16-03-2023 00:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 880
  02-05-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr tė kaluarėn e Kosovės

  Hapur nga pirro2020, 30-03-2023 03:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  30-03-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 771
  14-03-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 664
  14-03-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rruga e vdekjes mes maleve shqiptare

  Hapur nga Akuamarini, 24-02-2023 08:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  24-02-2023, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •