Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  96,026
Faqja 11 prej 79 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 3937 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 209,050
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 39,725
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 101,476
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 112,643
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 215,583
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  30-12-2013, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 955
  30-12-2013, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Barna skarco nė farmacinė e spitalit !

  Hapur nga Wordless, 27-12-2013 17:04
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,219
  29-12-2013, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 769
  26-12-2013, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mafia shqiptare dhe lufta kundėr saj.

  Hapur nga DYDRINAS, 25-12-2013 10:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 806
  25-12-2013, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 21 janar 2011 - 21 Janar 2012!

  Hapur nga DYDRINAS, 08-01-2012 16:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,191
  25-12-2013, 00:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 2,590
  23-12-2013, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Parashikimet tuaja per vitin 2014.

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2013 15:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,469
  23-12-2013, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 2,933
  19-12-2013, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Video e Kadri Veselit

  Hapur nga The_Capital, 15-12-2013 10:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  15-12-2013, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fadil Lushi

  Hapur nga fadil lushi, 14-12-2013 05:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  14-12-2013, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 705
  14-12-2013, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  13-12-2013, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ema Andrea, mesazh pėr Edi Ramėn

  Hapur nga AlbaneZ, 07-12-2013 04:46
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,772
  10-12-2013, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,085
  06-12-2013, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A dimė tė ngushėllojmė ne shqiptarėt?

  Hapur nga Archon, 05-12-2013 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 759
  05-12-2013, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Gjeni dallimin!

  Hapur nga MéLoDiE, 01-12-2013 09:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 852
  01-12-2013, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 8,205
  29-11-2013, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fenomeni i mitmarjes nė rradhėt e pedagogėve

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:46
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,710
  28-11-2013, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,096
  25-11-2013, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,043
  24-11-2013, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Problemet kryesore te studenteve.

  Hapur nga Enea, 22-11-2013 16:40
  studentet shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  22-11-2013, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shqipėria dhe diplomacia ekonomike.

  Hapur nga DYDRINAS, 19-11-2011 15:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,980
  21-11-2013, 22:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,078
  18-11-2013, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Me ēfare show do te nise qeverisjen PS dhe Edi Rama?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-09-2013 17:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,468
  18-11-2013, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 14. 44 universitete private! Cilėt japin diploma false?

  Hapur nga BOKE, 09-11-2013 22:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,939
  14-11-2013, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kontrollimi i pakėnaqėsisė popullore

  Hapur nga h75, 13-11-2013 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 917
  13-11-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kadeli dhe kastraveci

  Hapur nga Xhuxhumaku, 06-11-2013 11:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 923
  12-11-2013, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  11-11-2013, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Per ke e ka fjalen Marko Dajti ?????

  Hapur nga Brari, 01-11-2013 05:09
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,954
  06-11-2013, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,901
  05-11-2013, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,575
  01-11-2013, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kosovė, “masakrohet” gjuha shqipe

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-10-2013 20:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 821
  29-10-2013, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 783
  29-10-2013, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,385
  29-10-2013, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pushime nga Puna ne Garden e Republikes.

  Hapur nga benseven11, 26-10-2013 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  26-10-2013, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Toto Rina dhe politikanet shqiptare!

  Hapur nga DYDRINAS, 20-10-2013 05:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,720
  26-10-2013, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. “RTSH-ja si mu duk”

  Hapur nga abica, 25-10-2013 09:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,072
  25-10-2013, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,298
  21-10-2013, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 784
  21-10-2013, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dhuna ndaj femijeve

  Hapur nga mesia4ever, 17-10-2013 19:23
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,525
  20-10-2013, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ndal trafikimit tė qėnieve njerėzore

  Hapur nga MaqoKorca, 19-10-2013 12:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 858
  19-10-2013, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 79 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •