Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3900 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 27,846
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 81,788
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 93,103
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 174,081
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 185,697
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 603
  22-09-2020, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Masakra SERBE mbi fėmijėt SHQIPTARĖ.

  Hapur nga Lazo, 20-09-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 367
  20-09-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 843
  01-08-2020, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,624
  23-06-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 7,072
  06-06-2020, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 592
  03-06-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  29-05-2020, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,694
  24-05-2020, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 9,602
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 428
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  30-04-2020, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  16-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 643
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,041
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 832
  04-03-2020, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,262
  17-02-2020, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 918
  30-01-2020, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  18-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  24-12-2019, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 04:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 697
  23-12-2019, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  22-12-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 857
  19-12-2019, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 06:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,192
  18-12-2019, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 20,528
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 14:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  15-10-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,612
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  28-09-2019, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  28-09-2019, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,686
  20-06-2019, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,180
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,227
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,363
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,096
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 981
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,022
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,477
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,775
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,162
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 833
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,130
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 21,954
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,518
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 6,618
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,462
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •