Close
Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11609 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 26,537
  28-05-2024, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,316
  02-05-2024, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,795
  29-04-2024, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,691
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,591
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,480
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,998
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 95
  12-06-2024, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,496
  12-06-2024, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 244
  • Lexime: 51,482
  11-06-2024, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  05-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  04-06-2024, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 482
  04-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  04-06-2024, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 506
  03-06-2024, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 2,769
  28-05-2024, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 106
  28-05-2024, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,676
  21-05-2024, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  21-05-2024, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,311
  20-05-2024, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,314
  16-05-2024, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,122
  15-05-2024, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,039
  11-05-2024, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,748
  09-05-2024, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  02-05-2024, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •